Виконаю різноманітні сантехнічні і ремонтні роботи:
-Встановлю чи почищу електробойлер.
-Поміняю унітаз,відремонтую зливного бачка,прочищу каналізаційні труби...
-Встановлю кухонну витяжку,підключу пральну чи посудомийну машину...
-Встановлю міжкімнатні і вхідні двері,поміняю замка...
Виконаю інші роботи.
Працюю по місту,можливий виїзд по району.Тел.0630243277
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]