"Москва згоріла і втонула" набрала 3 млн переглядів: як гурт із Черкас став популярним
Кліп за 60 гривень і натхненні пісні - черкаський гурт «SPIV BRATIV» набирає популярності в Україні.
Його учасники – 4-ро рідних братів. Вони 12 років музикують, але справжня популярність прийшла під час війни. Хлопці почали записувати пісні про війну, які піднімають бойовий дух усієї країни. Уже мають альбом «музична оборона» . За словами самих хлопців, там пісні про те, як наші нищать москалів.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]