kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Головна > Новини > Міські новини 

Розгул політичного бандитизму у Каневі

 

У цьому місяці якось непомітно для громадськості Канева сталися дві події політичного бандитизму. Перша: це 2 листопада у центрі міста, серед білого дня, під міською радою, під час чергової сесії міської ради були порізані УСІ шини на автомобілях депутатів від ПЗУ Володимира Коржова та Олександра Коляди. Уявляєте: кругом люди, працює відеокамера – і порізати УСІ, а це вісім шин, це треба мати і майстерність (бандитську), і наглість (бандитську), і впевненість у безкарності, а точніше, провладне «кришування». А друга, це в ніч з 11-го на 12-е листопада на паркані садиби депутата від ПЗУ (Партія зелених України) Михайла Майстренка були зроблені образливо-залякувальні надписи.

Події, акцентую увагу, розряду саме політичного бандитизму. Бо саме ці три депутати покинули провладну коаліцію («За майбутнє», «Слуга народу», РПЛ(Радикальна партія Ляшка) та ПЗУ) та перейшовши до існуючої опозиції (ЄС(Європейська солідарність), ВО «Батьківщина», ОПЗЖ) утворили опозиційну більшість у Канівській міській раді. Саме завдяки цим депутатам ряд рішень міської ради, від яких повіває корупційним душком, не були прийняті. Тож, і в цьому сумніву немає, «перебіжчиків» таким чином карають, залякують та погрожують: «Далі буде». І питання не в тому, чи встоять новоспечені опозиціонери перед канівським політичним бандитизмом розливу 2021 року, а питання в тому, чи підставить канівська громадськість розливу 2021 року їм своє плече – чи мовчки спостерігатиме за беззаконням; чи буде покаране зло – чи це зло буде заохочене до ще більших антизаконних дій.
У розрізі останнього пригадаймо події недалекого минулого, а саме 19 грудня 2019 року, коли 19-ть депутатів Канівської міської ради прийняли антизаконне рішення щодо покарання депутатів-свободівців за їх НЕ голосування «ЗА» міський бюджет. Що те рішення було антизаконне, антиконституційне підтвердили і 6-й Апеляційний, і Верховний Суди України. А  ми тоді попереджали: «Сьогодні свободівці, а  завтра будь-хто, хто не угодний владі». Так воно і сталося. Нині серед тих, хто піддається беззаконному провладному тиску є ті (М. Майстренко – ПЗУ, В. Хоменко – ЄС, О. Калніболоцький та В. Туливітер – ОПЗЖ), хто голосував 19 грудня 2019 року «ЗА» антизаконне, але таке потрібне тоді владі рішення-покарання депутатів-свободівців.  
Якщо допустимо розправу над неугодними депутатами сьогодні – то завтра на їх місці може бути будь-хто; не сподіваймося, що це когось обмине, бо як Ви до людей, так і вони до Вас.
Тому звертаємося до всіх притомних канівців, і не тільки канівців, виступити на захист канівських депутатів-опозиціонерів, та вимагати від силових структур швидкого, неупередженого і об’єктивного розслідування подій політичного бандитизму у Каневі. Пропонуємо максимально висвітлювати у всіх можливих засобах інформації ці кричущі події. Зупинити беззаконня можна, покарати злочинців можна – і це залежить від кожного з нас.

Юрій Гамалій

Олекса

18 листопада 2021, 06:10

Теги статті:
влада   беззаконня  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
Анті-гоблін

18 листопада 2021, 15:25

IP: 176.67.2.xxx
Рейтинг: 0

Ну я розумію, що в років в 20-30 людині ще важко визначитися зі своїми поглядами та кумірами. Але ж потім настає зрілість і сформована людина.

І тут нікого не дивує, що ці дідусі на схилі років все ще ніяк не можуть визначитися зі своїма уподобаннями і бігають по політичному спектру, як зайці по полю.

Дуже дивно виглядають ці «жертви режиму».

А до цього до вони були?

А до цього?

І якщо політиків порівнюють з деякими жінками низької соціальної відповідальності, то ці дідугани є втіленням такого порівняння.

А хто приймав їх в свої лани, не знав їх таку собі "багу" чи "фічу"??

Так що для них це не є великою втратою - вони позбулися ненадійного баласту.

А для новоспечених власників цього "добра" ще менше придбання. Менше, тому що з кожною рокіровкою цінність місцевих перекотиполе девальвується до абсолютного нуля - всі ж знають, що при найменшій нагоді вони знову втечуть до когось іншого, що має, по їх рахункам, кращу перспективу.

Так що шукати політичний підтекст тут не варто.

А як у більшості наших шановних слуг (тут узагальнено, без посілання на конкретну політичну силу) потяг до політики викликається виключно меркантильними інтересами. Ось де їх головний принцип - збереження та збільшення особистого майна. І зразу стає зрозумілим, чому 90% наших слуг (тут теж узагальнено, без посілання на конкретну політичну силу) стає колабарантами.

І наші флюгери не є опозіцією до системи існуючої в Україні влади, а її втіленням, втіленням нашої безпринципної влади.

флюгер

Так що може їм краще згадати всі їх особисті не зовсім законні дії за останні часи та надати цю інформацію слідчим (без політичного флеру), щоб не заводити поліціянтів у глухий кут. І тоді стане зрозуміло, чому їх навздогнала народна подяка таким чином.

І на закінчення - якщо сприймаєш усе написане на паркані на свою адресу і потрібно раптово сушити шаровари, то тобі не варто займатися політикою.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Доки в нашому місті точитимуться політичні інтриги та дрібні містечкові розбірки?

Президент нагородив уродженця Канева орденом Богдана Хмельницького

Колишній кореспондент газети «Дніпрова Зірка», а нині навідник гармати Максим Гайдай б’є ворога на східному фронті

Україна очолила 2022 | Світ попереду 2023 від the Economist & NV

LATEXFAUNA - Черкащина

На території Канівської громади запровадили нові правила риболовлі у зимовий період

У Каневі демонтують пам’ятний знак телеграмі “бідноти до Леніна”

Мурал із Золотоноші

Мировые итоги 2022 года

Канівські гори хочуть внести до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

Олександр Скорина
Нажаль наше законодавство створило "пастку" для місцевих громад. З однієї строни під час оголошеного воєнного стану на всій території України неможна достроково переобрати місцеву раду. А з іншого.. [весь]
Доки в нашому місті точитимуться політичні інтриги та дрібні містечкові розбірки? [2]

Анті-гоблін
Відповідь на це запитання дуже проста - завжди. Доки існує людина завжди будуть інтриги та рзбірки. Але це на рівні людини. А коли ж ці інтриги та рзбірки торкаються громади, країни, то це вже пер.. [весь]
Доки в нашому місті точитимуться політичні інтриги та дрібні містечкові розбірки? [2]

Анті-гоблін
Шановна karina, всі ми ходимо під ніком. І за великим рахунком не в ніку справа, а в інформації, що "несе" цей нік. Це розумне добре, вічне? Я наданої інформації довіряв на 60-70%, а коли побачив .. [весь]
Звернення до депутатів Канівської міської ради [3]

karina
Як же ви всі надоїли громаді! І нічого підписуватися "мешканці канівської громади" чи " рада ветеранів". Ніхто вас не уповноважував говорити за всіх. А виборці нікому не потрібні. І нічого плака.. [весь]
Звернення до депутатів Канівської міської ради [3]

Анті-гоблін
Нікого не збентежило підписувати документ разом із головою ОПЗЖ 15.03.2022 року? І фінальне питання – всіх хвилює, хто їде у Фірзен? Може, якби з'їздили самі, то зараз би тихенько .. [весь]
Звернення до депутатів Канівської міської ради [3]

святослав
2023СУ
З новим 2023 роком! [3]

Олекса
З контрнаступальним Новим роком!
З новим 2023 роком! [3]

slavikf

З новим 2023 роком! [3]

святослав
путін "косплеїть" Саурона і роздає "кільця влади" путін напередодні Нового року подарував президентам неформального саміту країн СНД вісім золотих каблучок. Дев’яту він зал.. [весь]
Розкопки скептика. [1]

Анті-гоблін

Світ ловив мене, та не впіймав © [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Лютий
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"