Товариство! У цю суботу 4 вересня о 21.45 на Канівському літньому кіноконцертному майданчику ім. Юрія Іллєнка у міському парку на великому екрані пряма телетрансляція відбірного матчу на чемпіонат світу з футболу 2022 року УКРАЇНА-ФРАНЦІЯ. До початку телетрансляції показуємо мультики для дітей. Вхід вільний. Вболіваймо за нашу збірну разом! Канівська МПО ВО «Свобода».
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]