![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/239344211_3080134378927743_2451300101321178285_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4Tifrq4CQBAAX8dM85E&tn=6a2TFXrAqBbBe-rN&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=843b99ba1fc5aa40c0c23cdf13d6aad4&oe=61240495)
Товариство! До 30-ї річниці відновлення Незалежності України за сприянням міської ради 23-го серпня проводимо два заходи: - традиційній автопробіг до Дня національного прапора. Стартуємо о 10.30 з Соборної площі, а фінішуємо на площі Шевченка. - круглий стіл «30-ть років тому. Як це було у Каневі». Початок о 13.00 у залі засідань Канівської міської ради (площа Шевченка). На круглий стіл запрошуємо тих, кому є що згадати про переломний 1991 рік та тих, кому цікаво почути про ті події від очевидців. Вхід вільний. Канівська МПО ВО «Свобода». Кілька світлин з 1991 року та автопробігу 2013 року.
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/238940661_3080134162261098_7417277456900373732_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=VF0BjAM7KuwAX8wz4qr&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=1d9884c8dec353e7d689d8c93faeb21b&oe=61243930)
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/239381574_3080135088927672_2479509346893132716_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=h8D4I6T8BlwAX93foMm&tn=6a2TFXrAqBbBe-rN&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=6039b2b3ebb34b7cbcc6367027631bc8&oe=6122E412)
![](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/239296961_3080135352260979_737042191009677152_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WeQvvVKfA7oAX9fKG7V&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&oh=000cb47e9b0b641604dc609fed0a3d24&oe=6124416A)
|