Перспективи в українській революції з'являться, коли з'являться самі революціонери.
На сьогоднішній момент їх немає, по крайній мірі їх кількість мізерна для початку глибинних перетворень.
Все, що ми спостерігали до сих пір (як говорилося раніше, це не корінний перелом, а черговий вивих), це мімікрія правлячий еліти під вимоги часу, яка з самого початку не могла почати будь-яких істотних змін через свою через свою сірість, бляклість, ангажованість, меркантильність.
Зараз країна нагадує людину, яка вийшла на нове місце, озирнулася навколо і від відчуття свободи, безкрайніх просторів голосно крикнула "е-г-е-г-е-е-е-й"!
А потім сама злякалася власного відлуння і почала тікати кудись від нею же виробленого гвалту. |