Товариство! Запрошуємо приєднатися до пошанування Героїв Крут смолоскипною ходою у Каневі 31 січня, яка відбудеться за участю заступника голови ВО «Свобода» Андрія Іллєнка. Збираємося на площі Героїв Майдану поблизу будинку побуту на 17.00.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]