З Новим роком, Адміне! ) Міцного здоров'я щастя й успіхів тобі в Новому році, а сайту - уваги та шани канівців та гостей міста, всіх людей, яких притягує магія Землі Тараса, Духовної столиці України.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]