Автоматичні розсувні двері TORMAX забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
+380972579494
http://prodveri.com.ua/ Читати...
Автоматичні розсувні двері TORMAX забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима. Серед нашого широкого асортименту продукції Ви зможете знайти відповідне рішення для будь-якої будівлі, чи то нове будівництво, чи модернізація існуючого об'єкта.
+380972579494
http://prodveri.com.ua/ Читати...
Автоматичні двері Gretsch-Unitas забезпечують високий комфорт та надійність для зручності входу без контакту з дверима.Враховуючи загальну тенденцію розвитку фасадного ринку у світі, інженерами та конструкторами «Gretsch-Unitas» GmbH було розроблено, успішно пройшов випробування та запущено у виробництво привід GS-100 для автоматичних розсувних дверей. GS-100 сконструйований на базі приводу EM-2, що добре себе зарекомендував. Навантажувальна здатність GS-100 завдяки використанню електродвигуна від «Dunkermotoren» становить 100 кг на одну стулку, а швидкість відкривання до 0,9 м/с.
+380972579494 Читати...
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки по вул.Торгова 27 через дорогу від Укрпошти в сторону музичної школи
Початок роботи магазину:
09.00 до 18.00 понеділок - п"ятниця
09.00 до 15.00 субота,
09.00 до 13.00 неділя.
Керамічна плитка в наявності від 259 грн/кв.м.
Великий вибір, різноманітний ассортимент, широка лінійка форматів.
ТРОТУАРНА ПЛИТКА вібропрессована (старе місто, кірпічик) та вібролита 300*300 в наявності (сірий, чорний, коричневий, жовтий червоний, оливка), а також бордюр 200*500 в наявності.
Бетонні блоки! НОВИНКА!
Гіпсова плитка декоративна!
Скляна мозаїка!!!
ЛАМІНАТ Турція в ассортименті!!!
Канів, магазин вул.Торгова 27 (через дорогу від Укрпошти в сторону музичної школи)
Анті-гоблін Від Матвія 20:33 : “Вони Йому кажуть: Господи, нехай нам розкриються очі!” Потрібно це гасло розмістити у всіх контролюючих кабінетах. Може це й спрацює. А чому ні?! Якщо це ще не.. [весь] Що не так з нашими військовими командирами? [1]