kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "тварини"

У районах працюють над програмами регулювання чисельності безпритульних тварин

Районні новини
 • Програми регулювання чисельності безпритульних тварин затверджено вже в шести містах Черкащини. Про це поінформував перший заступник голови ОДА Віталій Коваль в ході робочої наради. Це, зокрема, Черкаси, Золотоноша, Ватутіне, Канів, Катеринопіль, Звенигородка. Також Тальнівський район. У Жашківському, Монастирищенському, Смілянському Чорнобаївському та Шполянському – наразі програми розробляють. Читати...
Теги статті: тварини  регулювання  

WayBe

5 квітня 2017, 10:17 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Міжнародна благодійна організація «Чотири лапи» прибула до Канева допомогти вирішувати проблему безпритульних тварин

Міські новини

 • Вакцинувавши проти сказу та стерилізувавши у Золотоноші більше 100 тварин – а це біля третини безпритульних тварин такого населеного пункту – всесвітньовідома міжнародна благодійна організація  «Чотири лапи», що допомагає Україні вирішувати проблему безпритульних тварин гуманними методами, прибула до Канева, повідомляє "Вчасно" v4asno.com
  – Крім стерилізації та вакцинації безпритульних тварин, у Золотоноші ми провели майстер-класи для студентів місцевого ветеринарного технікуму та уроки доброти для учнів місцевого ліцею, – зазначила директор ТОВ «Чотири лапи Україна» Олеся Лісчишина. –  У Каневі плануємо провести День волонтера – коли кожен із опікунів безпритульних тварин зможе позапланово привести тварину, якою опікується, на стерилізацію та вакцинацію проти сказу (31 березня та 7 квітня).  Для цього волонтерам необхідно звертатися за адресою:  м. Канів, база КП “Місто», вул. Енергетиків 100 (за приміщенням поліції), телефон для довідок – 067-197-84-79 (контактна особа – Дмитро Шайдаров). У Каневі ми також плануємо попрацювати біля 2 тижнів, одночасно із вакцинацією та стерилізацією тварин здійснюючи навчання персоналу місцевого стерилізаційно-карантинного пункту. Читати...
Теги статті: тварини  допомога  

WayBe

28 березня 2017, 11:49 Коментарів: 9  Голосів: 1 1

В червні міська рада розгляне Програму щодо регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Каневі на 2016-2020 рр.

Влада
 • Найближчим часом на розгляд сесії буде внесено Програму щодо регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Каневі на 2016-2020 рр.
  До такого висновку дійшли учасники круглого столу, а саме секретар міської ради Сергій Ткаченко, представник громадської організації по захисту тварин Людмила Коробська, начальник фінансового управління Галина Карпушенко, директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров та представники ветеринарної медицини. Адже ця Програма є реальною для її подальшої реалізації.
  За інформацією управління економічного розвитку міськвиконкому
  Джерело: сайт Канівської міської ради Читати...
Теги статті: безпритульні тварини  

kanivrada5

30 травня 2016, 15:48 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Міська влада шукає шляхи вирішення проблем з безпритульними тваринами

Влада

 • КП «Місто» було розроблено Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м. Каневі на 2012 – 2015 роки та програма не була затверджена виконавчим комітетом Канівської міської ради. Лише після прийняття рішення було б укладено договір з комунальним підприємством «Притулок для тварин» м. Києва на вилов безпритульних тварин з подальшим утриманням їх у притулку, від якого у нас з’явилася б можливість зменшити кількість безпритульних тварин в Каневі та забезпечити гуманне ставлення до виловлених тварин у притулку, де вони утримувалися.
  Також комунальним підприємством «Місто» було розроблено проект Правил утримання домашніх тварин у м. Каневі з метою облаштування притулку для безпритульних тварин, на що потребується розробка проектної документації для розміщення притулку та значного фінансування.
  В 2015 році між виконавчим комітетом Канівської міської ради та організацією Фієр Пфотен Інтернейшнл ( VIER PFOTEN International ) було підписано Меморандум про співпрацю в рамках якого фонд запроваджує Програму у місті Каневі, що включає в себе:
  - стерилізацію, вакцинацію та догляд за безпритульними тваринами;
  - ідентифікацію та реєстрацію стерилізованих та доглянутих тварин;
  - використання власного персоналу для розвитку програм допомоги безпритульним тваринам;
  - використання мобільних клінік;
  - інформування населення щодо розвитку Програми;
  - організацію співпраці та залучення неурядових організацій, представників комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами.
  9 лютого 2016 року відбулось засідання робочої групи організації Фієр Пфотен Інтернейшнл щодо визначення та затвердження графіку роботи на І півріччя. При виборі міст перевага надавалась «великим» містам. За інформацією куратора благодійної організації в Україні, місто Канів, нажаль, не потрапив в план роботи на І півріччя.
   Виконавчий комітет Канівської міської ради
  Джерело: сайт Канівської міської ради Читати...
Теги статті: безпритульні тварини  

kanivrada5

11 лютого 2016, 10:01 Коментарів: 9  Голосів: 1 1

І ЗНОВУ ПРО НАБОЛІЛЕ. БРОДЯЧІ СОБАКИ — ВБИВЦІ!

З блогів

 • Бродячі собаки – проблема! Голодні, холодні, злі, вони бігають  вулицями нашого міста наводячи жах на місцевих жителів. Чи були напади на людей? В цьому році ще не чула про це. Точно знаю, що нападають вони зараз на беззахисних диких тварин,  які мешкають в Канівському природному заповіднику. Читати...
Теги статті: бродячі собаки   природа   заповідник   тварини  

spring

5 лютого 2016, 11:34 Коментарів: 21  Голосів: 13 0

ПРО АКТУАЛЬНЕ

Video
Теги статті: Безпритульні тварини та про нове в призначенні субсидій  

valreva

25 вересня 2015, 07:35 Коментарів: 4  Голосів: 1 0

Продам

Продам козу
 • Продам козу 2 окіт,козочку 3 місяці.Коза дає 2,5-3 літра молока.ТЕЛ,067 963 07 04 Читати...
Теги статті: тварини продаж  

Valya_Levchenko

8 червня 2014, 13:38 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Вакцинація тварин

З блогів
 • Сьогодні, о 10.35, по вулиці Маяковського, ходили 2 працівника, мабуть якоїсь ветеринарної служби, робили уколи домашнім улюбленцям від сказу. Ціна такої прививки 3 грн.
  Невже ініціатором цієї акції є влада? Якщо так, то невже цими діями якось доберуться, до питання безпритульних собак? Будемо сподіватися.
  І чи будуть ці міри використані, якось, проти зграй, бродячих, у нашому місті?  Читати...
Теги статті: сказ   тварини   вакцина  

ZachemMneNick

21 серпня 2012, 10:51 Коментарів: 16  Голосів: 2 1

ПРОПАЛА КІШКА!!!! ДОПОМОЖІТЬ!!!!

Коти
 • Допоможіть, будь ласка!!!! 4 липня о 4 ночі з вікна випала наша улюблениця-вона ловила літаючу мишу. доки ми встигли очунятися та вибігти, вона зникла. Кішка відгукуєьься на ім"я Мася,їй приблизно 10 місяців, вона чорна, за виключенням невиликої білої плями внизу животика та декількох білих шерстинок біля шиї, невеликих розмірів, худорлява. По характеру та поведінці вона боягузлива, постійно насторожена.Ось фото: Всі, хто знає хоч якусь інформацію, телефонуйте за номером : 3-75-19(домашній) 0-67-494-36-45 (київстар) Читати...
Теги статті: Кішка   тварини   пропажа  

Анонімчик =)

4 липня 2012, 06:44 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

Ще раз про "собаче" питання.

З блогів
 •   Сьогодні, на черговій сесії народних депутатів, в черговий раз підняли питання про бездомних тварин. Дубенцю, як головному спеціалісту з цього питання, Коржов поставив запитання: "Як там вирішується проблема з бродячими тваринами і що зроблено на сьогодні?"
   Дубинець повідомив, що це питання буде вирішуватись ТІЛЬКИ і ТІЛЬКИ за діючим законом: "На сьогодні чекаємо кошти в розмірі 300 000 гривень. Вирішується питання з виділенням 1,5 гектарів землі під собачий притулок".
    Це ж скільки собак можна розмістити на такій площі! Мабуть, будемо звозити  сюди собак з всієї області. Читати...
Теги статті: сесія   тварини  

Калина

24 травня 2012, 17:12 Коментарів: 105  Голосів: 4 0

Українців хочуть обкласти податком на бродячих тварин

З блогів
 • Близько 500 тисяч іноземців закликають світ бойкотувати Євро2012 в Україні через негуманне поводження останньої з тваринами. Читати...
Теги статті: тварини   податок  

Калина

30 листопада 2011, 15:44 Коментарів: 42  Голосів: 3 1

У Каневі провалився відлов бродячих собак

Міські новини
 • За бездомних тварин заступилися жителі міста. Читати...
Теги статті: бездомні тварини   гицлі  

kater19

26 квітня 2011, 14:44 Коментарів: 6  Голосів: 1 0

У підприємця живе 5 собак та сотня котів.

З блогів

 • Йому це обходиться у 74 тисячі гривень на рік
    Підприємець Василь Мельник  замість того, щоб будувати маєтки та їздити відпочивати, усі свої кошти вкладає у порятунок покинутих тварин. Утримання притулку йому обходиться у 200 гривень на день, 74 тисячі гривень на рік...
  Читати...
Теги статті: тварини   притулок  

Ласуня

7 лютого 2011, 17:41 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Допоможіть безпритульним тваринам

Анонси

 • Що ви відчуваєте, коли бачите взимку цуценя, яке гріється на люку тепломережі? Мовчазне питання в голодних очах - „чому”?
  Чи думали ви про те, яким життям живуть безпритульні тварини? Скільки надії в очах одних, і скільки відчаю, приреченості – у інших. Положення, в якому вони опинилися по вині людини – нестерпне. Але змінити його на краще можливо. Читати...
Теги статті: фауна  тварини  

WayBe

9 листопада 2010, 20:01 Коментарів: 44  Голосів: 3 0

ПОДАРУЮ КОШЕНЯ

Животные
 • Маленька чорна кицька породи Канівська дворняжка шукає господаря. Невибаглива у їжі, користується котячим туалетом, грайлива, дуже кумедна :) 063 439 82 83 Читати...
Теги статті: кошеня   тварини  

Маша

13 вересня 2010, 22:29 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

На Канівщині з початку року зареєстровано 48 укусів бродячими тваринами

Міські новини

 • Із кожним роком у місті та селах району більшає кількість бродячих собак, які, на жаль, кусаються, укуси довго гояться, а інколи навіть бувають небезпечними для життя людини. Мова йде про укуси тварин, хворих на сказ. За зовнішнім виглядом не завжди можна розпізнати таку тварину.
  Як свідчить статистика, за 2009 рік було зареєстровано 144 випадки укусів тваринами осіб, які звернулися за медичною допомогою, з них 22 укуси бродячими собаками. Три особи були укушені тваринами,  яким було встановлено діагноз «сказ» (с.Яблунів - собака вкусила 2 особи; у с.Бобриця кіт укусив 1 особу). Всього було призначено щеплення 29 особам. На вівторок, 11 травня ц.р., вже було зареєстровано 48 укусів. У 3 тварин встановлено діагноз «сказ» (у с.Бабичі - кіт і коза, у с.Черниші - собака). Контактувало з хворими тваринами 6 осіб. Всього призначено лікування 17 особам. Читати...
Теги статті: тварини  статистика  

WayBe

14 травня 2010, 08:46 Коментарів: 44  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Дебати між кандидатами на посаду голови Степанецької ОТГ. Відео.

МОЖЕТ СТОИТ ВЗЯТЬ ПРИМЕР?

У КАНЕВІ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ "ЧУДОВИМ ГРАНАТОМЕТНИКОМ", ЩО ЗАГИНУВ ВІД ОБСТРІЛУ АВДІЇВКИ. Відео.

Як захистити себе від колекторів

В Каневі відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня Землі

Цього дня - День жалоби

27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана

- Де знаходиться Україна? - Країна чи населення?

Популярні за тиждень:

Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка [3]

Сесію перенесено на 04.05 !!! Проекти рішень для розгляду міської ради на чергове сесійне засідання 04.05.2017 року [2]

Россиян просто бесит ролик об Украине, особенно титры… [1]

Канівські депутати виділили більше 2-х млн. грн. на придбання автівок «швидкої допомоги» [0]

У ДТП на Черкащині загинув водій мопеда та пасажир [0]

Степанецька ОТГ. Дебати. Інтерв'ю з Олександром Сімперовичем. [0]

Чи законне встановлення неймовірної кількісті лежачих поліцейських в Прохорівці [0]

Культуру в маси! [0]

У Каневі чоловіка за здійснення крадіжки засудили вдруге [0]

Про що зараз спілкуються:

Мадж

Сесію перенесено на 04.05 !!! Проекти рішень для розгляду міської ради на чергове сесійне засідання 04.05.2017 року [2]

WayBe
Фото гарне
Сесію перенесено на 04.05 !!! Проекти рішень для розгляду міської ради на чергове сесійне засідання 04.05.2017 року [2]

Мадж
slavikf, да не питання
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

Мадж

27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка [3]

slavikf
Мадж, пробував - працює в HD
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

koloskaniv

27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка [3]

nnn1
Фото парня нужно
27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка [3]

Мадж
slavikf, пробовал - удален за содержание сцен сексуального характера
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

slavikf
Мадж, та ладно
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

Мадж
С юлуба уже вырезали
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини Канева
Оголошення
Афіша

© 2006-2017 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"