kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "політика"

Український парламентаризм «хакнули»

З блогів
 • Нинішня влада повністю антинародна, корумпована і злочинна. Створені антикорупційні органи, які становлять собою паралельну та альтернативну протовладу, не зможуть побороти корупцію, бо корумпована Судова влада не дасть їм зайняти надвладну позицію. Легальних виходів з нинішньої кризової ситуації не існує. Порядок денний влади занадто відірвався від порядку денного української громади. 
  Публічна, нахабна і брудна гра в Парламенті, нікчемна позиція Президента та ніяка позиція Прем'єр-міністра свідчать про глибоку, нездоланну та безперспективну кризу влади в Україні.
  http://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/59685dabe24a0/ Читати...
Теги статті: політика  

turoc

14 липня 2017, 13:27 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Три роки і знову режим

З блогів
 • Вже вкотре в Україні створено антинародний режим. Український правлячий клас не здатний перебувати навіть у позірній солідарності з українською громадою чи хоча б приховувати власну нелюдську зажерливість довше трьох років. Цей політичний цикл з дивною послідовністю постійно відтворюється в Україні. Політичний режим вибудовується і відсторонюється від народної підтримки протягом трьох років вже вкотре в сучасній історії України.
  http://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/58a2cf768f868/  
    Читати...
Теги статті: Політика  

turoc

14 лютого 2017, 21:18 Коментарів: 1  Голосів: 1 0

План Б

З блогів
 • Вочевидь у Росії був і план "Б", тобто план на той випадок, коли анексія Новоросії не відбудеться.Здається, що саме цей план Росією зараз реалізується: 1) хаотизація української економіки; 2) знищення українського середнього класу; 3) збереження олігархічного домінування в українській економіці і відповідно залежності олігархів від Росії; 4) контрабанда (нелегальна торгівля під дахом української влади) України з Кримом та так званими ДНР-ЛНР; 5) продовження легальних торгових відносин України з Росією та так званими ДНР-ЛНР; 6) легалізація ДНР-ЛНР як територій не в складі Росії, але ефективно контрольованих нею.     http://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/589443ced69dd/ 
    Читати...
Теги статті: політика  

turoc

4 лютого 2017, 00:00 Коментарів: 4  Голосів: 0 1

Анатолій Гриценко в ефірі програми "Шустер Live" (09.12.2016)

З блогів
Теги статті: політика  

turoc

10 грудня 2016, 14:08 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

Як РЕГІОНАЛИ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ!!!

З блогів

 • Столи ломилися від горілки і курятини 7 грудня в банкетному залі кафе «Сузір’я» де святкували день міського самоврядування місцеві чиновники з Канівського району. Читати...
Теги статті: Політика  

MiG

9 грудня 2016, 16:41 Коментарів: 7  Голосів: 5 0

НАДКОНСТИТУЦІЙНА КРИЗА

З блогів
 • Вибирайте, панове громадяни, – або змінюйте владу, або тікайте з України, або ховайтеся. Скоро тут буде дуже гаряче.  http://blogs.pravda.com.ua/authors/datsuk/58469aa7a28dc/ Читати...
Теги статті: Політика  

turoc

7 грудня 2016, 00:05 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

Конституція Пилипа Орлика багато чого навчила шведів

З блогів


 • Тамтешня влада і опозиція розуміють проблеми та виклики, з якими доводиться стикатися нашій країні   Офіційний візит глави нашої держави до Швеції вкотре довів, що позиція цієї країни відзначається поміркованістю, адекватністю і реальним сприйняттям геополітичного порядку денного. Всі зустрічі Петра Порошенка на шведській землі засвідчували позитивне ставлення до України, готовність допомогти у розв’язанні наших проблем, поки вони не стали загальноєвропейськими.
  Найголовніші з них — протистояння російській агресії на сході, деокупація Криму, імплементація мінських угод, необхідність продовження санкцій проти Російської Федерації. Вони й стали центральною темою розмови Президента з головою шведського парламенту Урбаном Аліном.

  Читати...
Теги статті: ГЕОПОЛІТИКА  

GINKA

24 листопада 2016, 20:55 Коментарів: 4  Голосів: 0 1

Депутати облради терміново зберуться “ділити” 214 млн. грн. на дороги!

З блогів
 • На ремонт доріг загальнодержавного значення Черкащина може отримати фінансування у сумі 214 034,48 тис. грн., якщо ухвалить відповідну обласну програму. Про це повідомила депутат Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, зазначивши, що з цього приводу буде зібрано позачергову сесію ради завтра у середу 31 серпня. Читати...
Теги статті: Політика  

MiG

30 серпня 2016, 13:12 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

ХТО КОГО?

З блогів
 • Громади переможуть амбіції чиновників – чи чиновники збережуть собі теплі місця! Читати...
Теги статті: Політика  

MiG

25 серпня 2016, 22:44 Коментарів: 62  Голосів: 1 0

КАНІВСЬКІ ПЕДАГОГИ ВИМАГАЮТЬ ПУБЛІЧНОГО ВИБАЧЕННЯ ВІД ДЕПУТАТІВ «СВОБОДІВЦІВ»

З блогів

 • Педагогічний колектив Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов оприлюднив відкрите звернення, в якому зажадав публічних вибачень від депутатів ВО «Свобода».
  Читати...
Теги статті: Політика  

MiG

12 серпня 2016, 13:40 Коментарів: 8  Голосів: 0 3

Інтерв’ю з Ярошем про можливий розвал України, війну і Порошенка

З блогів
 • Легенда "Правого сектору" та гроза російських медіа Дмитро Ярош останнім часом не часто з’являється у ЗМІ. Він зайнятий накопиченням ресурсів для нової політичної сили та формуванням Української добровольчої армії. В ексклюзивній розмові з 24 Каналом він розповів про "Правий сектор", можливий розвал України та шляхи боротьби із олігархами.

  В ексклюзивному інтерв’ю 24 Каналу він розповів про те, чому його бойові батальйони вийшли зі складу "Правого сектору", чим Порошенко відрізняється від Януковича, та у кого із олігархів він готовий брати гроші.
  Дмитро Ярош майже зник з інформаційного простору. Де Ви зараз?
  Я б не перебільшував функцію Дмитра Яроша у суспільстві.
  Читати...
Теги статті: країна   Петро Порошенко   Політика   Публікації   Інтерв'ю   Дмитро Ярош   Правий сектор  

GINKA

10 травня 2016, 22:22 Коментарів: 1  Голосів: 2 3

Лідер Радикальної партії відвідав Черкащину

З блогів
 • ЧЕРКАСИ. 13 квітня. УНН-Центр. Лідер Радикальної партії, народний депутат України Олег Ляшко сьогодні з робочою поїздкою побував у Черкаській області. Зокрема, він відвідав села Драбівщини та перевірив фермерську діяльність району, передає кореспондент УНН-Центр. 
  Читати...
Теги статті: Ляшко   радикал   політика   Черкащина  

kaniv_radikal

14 квітня 2016, 13:19 Коментарів: 2  Голосів: 6 2

Щодо імпічменту Президенту

З блогів
 • Лідер Радикальної партії Олег Ляшко виступив на "Свободі слова", відповідаючи на багато питань, які з'явились після оголошення ним про початок процедури імпічменту Президенту та створення комісії щодо розслідування закономірності бізнесу Петра Порошенка під час перебування його на посту Президента України.
  Дійсно, яке право має вклонятись від сплачування податків в казну країни, що ледве виживає від зовнішнього терору "колишніх братів" сам Гарант Конституції? Ще й в той час, коли звичайний український люд податками просто давлять, обдираючи з усієї сили... Читати...
Теги статті: Ляшко   радикал   політика   Порошенко  

Svitanok

7 квітня 2016, 03:40 Коментарів: 32  Голосів: 8 4

Радикальна партія Олега Ляшка ініціює початок процедури імпічменту Президенту

З блогів
 • Лідер Радикальної партії Олег Ляшко написав на своїй сторінці Фейсбуку:
  "Вимагаю від спікера Гройсмана негайно скликати позачергове засідання ВР, на якому має бути створена ТСК з питань розслідування корупційних злочинів Президента та розпочата процедура імпічменту.
  Порошенко має перервати свій візит до Японії, прийти до парламенту та відзвітувати перед депутатами і народом України щодо звинувачень у корупції на його адресу.
  А до того моменту, як приземлиться літак Президента, голова НАБУ, якщо він дійсно є незалежним, в чому я маю сумніви, мав би відкрити провадження та почати розслідування злочинів Порошенка.

  Як на мене, сьогоднішня ситуація – це реальний шанс для України розрубати гордієв вузол корупції, який душить громадян, прибрати інститут Президента та повернутися до парламентської республіки."
  Читати...
Теги статті: Ляшко   політика   РПЛ  

kaniv_radikal

5 квітня 2016, 12:42 Коментарів: 16  Голосів: 7 6

Третья реальность. О способах создания российскими СМИ искусственной реальности

З блогів
 • Наш ежедневный жизненный опыт формирует представление о естественной или преобразованной человеком эмпирически воспринимаемой природе. Это принято называть первой реальностью. Второй обозначают культуру, смысловое пространство, где мы «обустраиваемся» и «живем» при известной способности к воображению. Российская система пропаганды с помощью медиа за короткий срок создала своеобразную третью реальность. Для попадания в нее даже не нужно включать воображение: достаточно включить телевизор.
  Появление Интернета и как его следствие социальных сетей, интернет-платформ – всего, что мы именуем новыми медиа, казалось, навсегда решило проблему дефицита и доступности информации. Главные принципы новых медиа – открытость, диалогичность, коммуникация. Новые медиа облегчают человеку путь к овла­дению первой и второй созданными человечеством реальностями, хотя и требуют определенных навыков и труда. Все это вроде бы должно навсегда исключить возможность прямой цензуры, информационного вакуума. Новые медиа дают возможность выхода на качественно другой уровень свободы, они предоставляют разнообразные механизмы умножения связей и ресурсов, прежде немыслимых. Читати...
Теги статті: політика  маніпуляція  свідомість  реальність  

WayBe

1 квітня 2016, 08:25 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Житло для прокурора Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури!

З блогів
Теги статті: Політика  

МАЙДАН К

31 березня 2016, 09:10 Коментарів: 9  Голосів: 2 1

КВАРТИРА ДЛЯ ПРОКУРОРА....

помощь юриста
 • Депутати Канівської міської ради вирішили звертатись до районної ради, ГПУ, обласної прокуратури та Золотоніської місцевої прокуратури з проханням прийняти участь у співфінансуванні придбання житла для прокурора Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури Юрія Радченка.А МОЖЕ ВЖЕ ДОСИТЬ ? Читати...
Теги статті: Політика  

ГО МАЙДАН ГІДНОСТІ!!!

31 березня 2016, 07:57 Коментарів: 0  Голосів: 0 1

Канівська міська рада вимагає звільнити Надію Савченко

З блогів
 • Канівська міська рада вимагає звільнити Надію Савченко ФОТО Читати...
Теги статті: Політика  

ГО МАЙДАН ГІДНОСТІ!!!

25 березня 2016, 16:23 Коментарів: 6  Голосів: 0 4

Все важливе черкаський губернатор “провтикав”?

З блогів
 • Все важливе черкаський губернатор “провтикав”? Читати...
Теги статті: Політика  

ГО МАЙДАН ГІДНОСТІ!!!

25 березня 2016, 16:17 Коментарів: 1  Голосів: 1 6

Юрій Ткаченко більше не депутат обласної ради

З блогів
Теги статті: Політика  

ГО МАЙДАН ГІДНОСТІ!!!

25 березня 2016, 16:14 Коментарів: 1  Голосів: 0 3

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Герої не вмирають

У Каневі може подорожчати вартість опалення осель

На це тако ж уваги не звертаємо.

малорасейский шабаш в ордло.

В августе в Украине стартует внеочередной призыв в армию. Кого и куда будут призывать

Корупція по канівські

Місто із майже тисячолітньою історією: величний та казковий Канів у фото

У Каневі боротимуться з порушниками правил поведінки на набережній

Що було 70 років тому, актуально і зараз...

Реванш???

Популярні за тиждень:

Корупція по канівські [8]

малорасейский шабаш в ордло. [4]

У Каневі боротимуться з порушниками правил поведінки на набережній [2]

Місто із майже тисячолітньою історією: величний та казковий Канів у фото [2]

У Каневі економісти та підприємці працюють над інвестиційною привабливістю міста [1]

Реванш??? [1]

В августе в Украине стартует внеочередной призыв в армию. Кого и куда будут призывать [1]

У Каневі може подорожчати вартість опалення осель [1]

Зафіксовано захворювання домашньої тварини на сказ [0]

Душі живої джерело [0]

Про що зараз спілкуються:

Калина
ЗА ...ЛИ!!!
У Каневі може подорожчати вартість опалення осель [1]

Анті-гоблін
Додам дещо... «...Розчистилися чагарники, утворивши гарні галявини для пікніків чи прогулянок...» «...Люди масово палять багаття та ...» А може організувати 2-3 міс.. [весь]
У Каневі боротимуться з порушниками правил поведінки на набережній [2]

Анті-гоблін
Це все нагадує старий анекдот : Потрапили в пекло американець, українець та росіянин. Зустрів їх Чорт і каже: - Я вас все життя спокушав спокусами, тому ви тут ї опинились. Але всім, хто сюд.. [весь]
малорасейский шабаш в ордло. [4]

Михайлишина
Ну МІЗКИ ЗАПЛИВАЮТЬ жиром зависті і зла!! ТЕРЕЗА - ознайомтеся із матеріалами Сесії райради (19.07) ....на ремонт РБК кошти у 2017 р. НЕ ВИДІЛЯЛИСЯ, із-за причини, керівник культури Святелик з.. [весь]
Корупція по канівські [8]

best3445
Квартира сдана
Сдам 2 комнаты в 3-х комнатной квартире. 206 Дивизия [1]

slavikf
Мадж, все почалося набагаато раніше. Ваші пропозиції
малорасейский шабаш в ордло. [4]

Мадж
slavikf,згоден. Три роки тому все починалось з такого цирку.
малорасейский шабаш в ордло. [4]

slavikf
не бачу причин дискутувати про цей цирк
малорасейский шабаш в ордло. [4]

tereza
Михайлишина, номера доручень, номера і копії листів чи рішень райради разом з Шелестом будете пред'являти в суді)))
Корупція по канівські [8]

tarnava
" А Васька слушает, да ест!"
Корупція по канівські [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Липень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар новин     


Правила сайту
Новини Канева
Оголошення
Афіша

© 2006-2017 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"