kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "музей"

"Споріднені душі"

Анонс
Теги статті: Шевченко  музей  

WayBe

28 квітня 2017, 13:00 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Музей Шевченка у Каневі хочуть відремонтувати за рахунок «вертодрому Януковича»

Шевченко

 • Микола Томенко, екс-депутат Верховної ради та активіст із захисту і пропагування пам'яток культури та історії, закликає продати "вертолітний майданчик Януковича" поблизу Канева, а за ці кошти відремонтувати меморіальний коплекс та музей Тараса Шевченка на Чернечі горі. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці. "Щойно завершили дискусію з київською та канівською громадськістю щодо планів пропагування Канева та Шевченківського заповідника. ... Вирішили: звернутися до влади з вимогою виставити на продаж вертодром Януковича і виручені кошти направити на завершення будівництва Шевченківського національно-культурного центру в Каневі та завершення робіт по реконструкції Музею Шевченка!", - написав Томенко. При цьому він нагадав, що за 3 роки Петро Порошенко, Володимир Гройсман та Арсеній Яценюк не віддавали шану Тарасу Шевченку на місці його поховання. Читати...
Теги статті: вертодром  музей  Шевченко  

WayBe

10 квітня 2017, 10:41 Коментарів: 9  Голосів: 1 1

Виставка козацької та самурайської зброї та перснів-печаток козацької старшини «Шлях воїна-один на двох»

Виставка
 • 24 серпня 2016 року о 10:30 до 25-ї річниці Незалежності України у музеї Тараса Шевченка в Каневі (Шевченківський національний заповідник) відкривається виставка козацької та самурайської зброї та перснів-печаток козацької старшини «Шлях воїна-один на двох» з приватної колекції FELDMAN FAMILY MUSEUM.
  Впродовж місяця відвідувачі музею Тараса Шевченка матимуть чудову нагоду познайомитись з експозицією виставки, де представлено біля 80 предметів з музейного зібрання колекціонера і мецената Олександра Фельдмана. Серед експонатів безцінні реліквії козацької доби — поруч із шаблями, ятаганами, ножами, кинджалами, вістрями списів і рогатин, келепами та чеканом можна побачити старшинські символи-відзнаки: перначі, шестопер, срібний пояс, а також персні-печатки або сигнети середини XVI — початку XVIII ст. Ці предмети у козацькому житті набували сакрального значення: вони передавалися у спадок і з часом, перетворювалися з сімейних реліквій на історичні символи нашої країни. Читати...
Теги статті: виставка  музей Шевченка  

WayBe

30 вересня 2016, 15:00 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Відкриття виставки «Шлях воїна - один на двох»

Анонси
 • 24 серпня 2016 року у музеї Тараса Шевченка у Каневі (Шевченківський національний заповідник) відкривається виставка «Шлях воїна − один на двох» з приватної колекції FELDMAN FAMILY MUSEUM (м.Харків).
  Впродовж липня-серпня відвідувачі музею Тараса Шевченка матимуть нагоду познайомитись з експозицією виставки, де представлено майже 80 раритетів з приватного музейного зібрання колекціонера Олександра Фельдмана. Серед експонатів безцінні реліквії козацької доби — поруч із шаблями, ятаганами, ножами, кинджалами, наконечниками списів і рогатин, келепами та чеканом можна побачити старшинські символи-відзнаки — перначі, шестопер, срібний пояс, а також персні-печатки або сигнети середини XVI — початку XVIII ст. Ці предмети у козацькому житті набували сакрального значення: вони передавалися у спадок, і з часом, перетворювалися з сімейних реліквій на історичні символи нашої країни.
  Читати...
Теги статті: виставка  музей Шевченка  

WayBe

15 липня 2016, 14:03 Коментарів: 0  Голосів: 3 0

До закінчення виставки «Українсько-грузинський ранок» - лічені дні

Мистецтво
 • На початку червня у Канівському музеї декоративного мистецтва відкрилася четверта фотовиставка журналіста й мандрівника Івана Кугна під назвою «Українсько-грузинський ранок».
  На суд глядачів представлено 35 робіт, що зроблені під час подорожей Україною та Грузією. Серед них – пейзажі, портрети, модернові картини. Девізом цієї мистецької акції: «Робім світ кращим. Я і Ти» автор звернувся до своїх глядачів – канівців і не тільки…
  «Фаворити» представленої глядачам колекції визначилися вже під час церемонії відкриття виставки. Свій «Чорний квадрат» наш митець наповнив сенсом, якого не мав прототип – вихопив його, кинувши погляд на ледь осяяний ліхтарем вигин-поворот рідної канівської вулиці, яка тягнеться берегом рідного Дунайця… Цілком реальна річ, яка вабить, запрошує у свій чарівний, фантастичний світ… Читати...
Теги статті: фотовиставка   музей декоративного прикладного мистецтва   кугно  

Vovk

12 липня 2016, 16:04 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Музей військової техніки поповнився бойовою машиною із зони проведення АТО

Влада

 • В музеї військової техніки пройшов захід під час якого відбувся мітинг з літією за загиблими бійцями Збройних Сил України.  Присутніми на ньому були міський голова Ігор Ренькас, генерал армії Олександр Кузьмук, військовий комісар Віталій Орел, учасники бойових дій, школярі та громадськість міста.
  Читати...
Теги статті: Музей військової техніки  

kanivrada5

26 травня 2016, 20:04 Коментарів: 32  Голосів: 2 0

Музей військової техніки просто неба в Каневі поповниться БРДМ

Влада

 • Наприкінці травня цього року музей військової техніки під відкритим небом поповниться ще одним експонатом. Цього разу це БРДМ – броньована розвідувально-дозорна машина, в якій під час обстрілу в зоні проведення антитерористичної операції загинув екіпаж .
  Тож з метою вшанування пам’яті бійців Збройних Сил України, 26 травня об 11.00 в музеї військової техніки буде проведений мітинг.
  Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської влади
  Джерело: сайт Канівської міської ради Читати...
Теги статті: музей військової техніки  

kanivrada5

18 травня 2016, 15:36 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Переяславська Масляна (Колодій) - 2015

Цікавинка

 • Як і було заплановано, 21 лютого 2015 року відбулася подорож канівчан на традиційне народне зимове гуляння «Переяславська Масляна (Колодій) – 2015» та на святковий Переяславський ярмарок, який відбувся у Музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини в місті Переяславі-Хмельницькому.  Читати...
Теги статті: переяславхмельницький   музей   масляна   Турінфоцентр  

Спецкор

22 лютого 2015, 19:49 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

Виставка „М.Ю. Лєрмонтов. До 200-річчя від дня народження”.

Виставка

 • З 8 листопада 2014 року і уподовж місяця
  у виставковому залі музею Тараса Шевченка – робота виставки
  „М.Ю. Лєрмонтов. До 200-річчя від дня народження”.
   
  Тарас Шевченко і Михайло Лєрмонтов народилися у 1814 році.
  Вони є і назавжди залишаться високими світочами для  своїх народів  і усього світу.
  Цього року гідно вшановуємо їхні ювілеї, уважно читаймо і научаймося жити за їхніми заповітами і мріями.
    Читати...
Теги статті: виставка   Лєрмонтов  музей  

WayBe

8 грудня 2014, 18:00 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Ще не все втрачено

Шевченко
 •  
  Або коли музей стане музеєм
  Минулого понеділка своє чергове засідання Канівське ГО «Майдан» провело на Тарасовій горі. Майданівці піднялися на могилу і вклонилися Кобзареві. А далі – зайнялися тим, заради чого прийшли сюди.
  Майданівців, як і всіх канівчан, не може не хвилювати питання завершення ремонту Шевченківського національного заповідника і відновлення в ньому дійсно музею Шевченка, яким би гордилася вся Україна, а не станції метро, яким музей  є сьогодні. Вартість ремонтних робіт давно  сягнула далеко за 50 мільйонів гривень.  Ремонт у музеї на папері давно завершився, а насправді… хоч розпочинай заново.
  То як таке могло трапитися? Хто за цим стоїть? Куди поділися кошти і як заставити будівельників, генпідрядників із гензамовниками довести розпочате до завершення та передати українцям відреконструйований український музей? Читати...
Теги статті: Шевченко  музей  ремонт  

WayBe

6 вересня 2014, 10:25 Коментарів: 1  Голосів: 1 0

Тепер у Каневі є свій винищувач МІГ-29

Міські новини
 • У Канівському музеї військової техніки під відкритим небом наразі встановлюється новий експонат - винищувач-перехоплювач МІГ-29.
  Монтують літака безпосередньо на майданчику близько півтора десятка фахівців Гайсинського військового учбового авіаційного центру (Вінницька область) на чолі з капітаном О.Рязанцевим. Для зручності транспортування обидва крила, хвістове оперення та деякі інші деталі фюзеляжу літака були демонтовані, наразі відбувається монтаж цих частин, закріплення літака на бетонній основі. Як стверджують механіки, озброєння МІГа було завчасно зняте, він стоятиме в Каневі абсолютно у демілітаризованому вигляді.
  Канівський міський голова Ігор Ренькас розповів, що літак встановлено за підтримки екс-міністра оборони України Олександра Кузьмука. Не залишилися осторонь і канівці. Так, наприклад, директор приватного підприємства «БВМ-Транс» Володимир Буряк надав автокран, директор ВПТУ-23 Павло Кулінич на період встановлення літака поселив гайсинських спеціалістів до відомчого гуртожитку. Окрім цього, Ігор Ренькас сказав, що за територією музею військової техніки під відкритим небом найближчим часом буде встановлене відео спостереження. 
  Ілля ТРУФАНОВ, фото автора Читати...
Теги статті: музей  МІГ-29  

WayBe

20 серпня 2014, 09:06 Коментарів: 15  Голосів: 0 0

На зустріч із Шевченком чи з Януковичем?

Шевченко
 • Як завжди, в День Конституції України, ми з гостями, піднялися на Тарасову гору, щоб вклонитися Тарасу Шевченку, відвідати його музей. Правда, як на мене, останнім часом, він більше нагадує станцію метро Деміївська у Києві, а ніж музей. Та декому з моїх гостей він все ж сподобався таким, яким є сьогодні.
  На диво для такого дня, відвідувачів у музеї було небагато. Тож у мене був час краще розглянути експозицію, поділитися своїми враженнями із гостями. Щоб вони краще могли уявити якою була могила Шевченка на початку минулого століття, включив комп’ютер, що стоїть у виставковому залі, його ще називають елсіді-панель. Один, другий, десятий кадр, а потім… Та що це? З екрану на мене дивиться усміхнений «гарант у бігах» Віктор Янукович, який виступає на Тарасовій горі. Мені це здалося дуже цікавим. Перейшли до іншого комп’ютера – інфо-кіоска. І що б ви думали? Те ж саме. Тільки тут вже з екрана на відвідувачів дивиться усміхнений Віктор Янукович, який вручає лауреатам Шевченківську премію.
   
    Читати...
Теги статті: музей  Шевченко  

WayBe

30 червня 2014, 18:47 Коментарів: 7  Голосів: 2 0

Врятуймо музей Тараса Шевченка!

З блогів
 •  
  "11 квітня 2012 року за N257/2012 Президент України підписав на перший погляд стандартний Указ "Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка". Цим Указом було оголошено в Україні 2014 рік Роком Тараса Шевченка, передбачено ряд заходів щодо гідного відзначення річниці Великого Кобзаря, серед яких організація та проведення у 2014 році всеукраїнського Шевченківського форуму "Свою Україну любіть!", Шевченківського міжнародного літературного конгресу, розроблення та затвердження державної цільової програми "Шевченківський дім". Крім цього, передбачено проведення ремонтно-реставраційних робіт у Національному музеї Тараса Шевченка..."
    Читати...
Теги статті: музей Шевченка  

Джек

24 жовтня 2013, 07:47 Коментарів: 41  Голосів: 7 1

Відкриття виставки творів Олексія Фіщенка

Виставка
 • Урочисте відкриття виставки творів Олексія Фіщенка
   Олексій Федорович Фіщенко (м. Київ, 1920-2010) – видатний український художник ХХ - поч. ХХІ ст.
  Його знамениті ліногравюри,  а також рисунки олівцем, живописні полотна, пастелі й акварелі дедалі глибше відкривають свою філософську і художню багатогранність перед шанувальниками прекрасного.
  Наш захід – чудова нагода поспілкуватися із світом високого мистецтва і творчими особистостями.
  На заході прозвучать концертні номери скрипічної і фортепіанової музики у виконанні Христини і Жанни Тараскіних.
    Читати...
Теги статті: виставка  Фіщенко  музей  

WayBe

22 серпня 2013, 13:00 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Прокуратура: Укрреставрація поверне до бюджету 1 млн. 900 тис. грн. за неналежний ремонт музею Шевченка в Каневі

З блогів

 • Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, постановою Господарського суду міста Києва позов заступника прокурора області в інтересах держави в особі Головного управління капітального будівництва Черкаської ОДА до корпорації «Українська спеціальна науково-реставраційна проекто-будівельно-виробнича корпорація «Укрреставрація», про стягнення заборгованості за неналежне виконання робіт з гідроізоляції підземних споруд в Будинку-музеї Т.Г. Шевченка, що в місті Каневі, в сумі 1 млн. 900 тис. грн., задоволено в повному обсязі.
  Читати...
Теги статті: Канів   музей  

Злий

20 січня 2013, 20:18 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

КАНІВ: ВІЙНА ДАЄ СЕБЕ ЗНАТИ

З блогів
 • Цей коментар до повідомлення про музей під відкритим небом десь загубився в нетрях сайту. А тема здається актуальна для Канева, тому вирішив повторити.
  Війна давно закінчилася, а контузії дають себе знати... Накидали серед міста списаної техніки як у воєному городку. Каніву треба увічнити своє. Це, наприклад, місто рибалок, цілі кутки займалися цим промислом, ще живі шановані люди, що працювали в рибколгоспі, вони заслуговують бронзової скульптури. А майстри, які робили дерев'яні човни-плоскодонки... А канівці, які заліснили канівські яри, які тепер можна впізнати по концентричних лініях терас на космічних знімках у Гуглі.До Бронепоїзда правильніше було б вернути спалений вагон-музей і берегти його. Оце місцева історія, а не післявоєнна списана техніка. Хіба що дітям радість. Дорослі ж розуміють - це наслідок запору мислення. Чергова кампанійщина.
  А яких пам'ятників таки потрібно Каневу? Читати...
Теги статті: бронепоїзд   пам'ятники канева   музей під відкритим небом  

Vovk

23 жовтня 2012, 13:31 Коментарів: 13  Голосів: 4 1

КАНІВ: ВІЙНА ДАЛАСЯ ВЗНАКИ

З блогів
 • Цей коментар до повідомлення про музей під відкритим небом десь загубився в нетрях сайту, але тема здається актуальною для Канева, тому вирішив повторити сказане...
  Війна давно закінчилася, а контузії дають себе знати... Накидали серед міста списаної техніки як у воєному городку. Каніву треба увічнити сівоє. Це, наприклад, місто рибалок, цілі кутки займалися цим промислом, ще живі шановані люди, що працювали в рибколгоспі, вони заслуговують бронзової скульптури. А майстри, які робили дерев'яні човни-плоскодонки... А канівці, які заліснили канівські яри, які тепер можна впізнати по концентричних лініях терас на космічних знімках у Гуглі.До Бронепоїзда правильніше було б вернути спалений вагон-музей і берегти його. Оце місцева історія, а не післявоєнна списана техніка - хіба що дітям радість. Дорослому ж зрозуміло - це наслідок запору мислення. Чергова кампанійщина.
  А яких пам'ятників не вистачає Каніву?
  Читати...
Теги статті: бронепоїзд   пам'ятники канева   музей під відкритим небом  

Vovk

23 жовтня 2012, 13:08 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

В Мошнах создадут музей Тараса Шевченко

Районні новини
 • В селе Мошны Черкасской области, в доме, где в 1859 году жил Тарас Шевченко, создадут музей поэта, сообщает Litzone.org.ua. Создание музея будет приурочено к 200-летию со дня рождения Кобзаря. На сессии облсовета депутаты приняли решение о выделении средств на приобретение дома. Сам дом оценен в 32,5 тыс. грн, а земельный участок - в 67,5 тыс. грн."Дом переходит в собственность Мошневского сельского совета. Вскоре в нем начнутся ремонтные работы, после завершения которых здесь будет обустроена музейное помещение и представлена экспозиция", - отметили в обладминистрации. Читати...
Теги статті: Шевченко  музей  

WayBe

22 жовтня 2012, 09:20 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Відкриття в Каневі музею просто неба

З блогів
 •  

  Урочисте відкриття музею військової техніки з нагоди 68-ї річниці Визволення України від фашистських загарбників та народні гуляння Читати...
Теги статті: музей   просто   неба   під   відкритим   небом  

LEG1311

20 жовтня 2012, 13:00 Коментарів: 58  Голосів: 5 4

Канівчани просять міліцію розшукати книгу відгуків з музею Шевченка

З блогів

 • Книгу відгуків, яка зникла із оновленого музею Тараса Шевченка у Каневі буде розшукувати міліція.
  Принаймні, таке прохання висловив депутат Канівської міської ради Юрій Гамалій.
  Він стверджує, що звертався до генерального директора Шевченківського національного заповідника Василя Коломійця з проханням повернути книгу відгуків, проте це не дало жодних результатів. Книга, до якої відвідувачі можуть вписувати свої враження про музей, з'явилася, але інша. Читати...
Теги статті: книга відгуків  Шевченко  музей  

Олекса

7 червня 2012, 12:50 Коментарів: 1  Голосів: 1 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Атовцям пропонують оздоровитися

Дебати між кандидатами на посаду голови Степанецької ОТГ. Відео.

МОЖЕТ СТОИТ ВЗЯТЬ ПРИМЕР?

У КАНЕВІ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ "ЧУДОВИМ ГРАНАТОМЕТНИКОМ", ЩО ЗАГИНУВ ВІД ОБСТРІЛУ АВДІЇВКИ. Відео.

Як захистити себе від колекторів

В Каневі відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня Землі

Цього дня - День жалоби

27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана

Популярні за тиждень:

Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка [3]

Сесію перенесено на 04.05 !!! Проекти рішень для розгляду міської ради на чергове сесійне засідання 04.05.2017 року [2]

Россиян просто бесит ролик об Украине, особенно титры… [1]

У ДТП на Черкащині загинув водій мопеда та пасажир [0]

Степанецька ОТГ. Дебати. Інтерв'ю з Олександром Сімперовичем. [0]

Чи законне встановлення неймовірної кількісті лежачих поліцейських в Прохорівці [0]

Культуру в маси! [0]

У Каневі чоловіка за здійснення крадіжки засудили вдруге [0]

- Де знаходиться Україна? - Країна чи населення? [0]

Про що зараз спілкуються:

Мадж

Сесію перенесено на 04.05 !!! Проекти рішень для розгляду міської ради на чергове сесійне засідання 04.05.2017 року [2]

WayBe
Фото гарне
Сесію перенесено на 04.05 !!! Проекти рішень для розгляду міської ради на чергове сесійне засідання 04.05.2017 року [2]

Мадж
slavikf, да не питання
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

Мадж

27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка [3]

slavikf
Мадж, пробував - працює в HD
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

koloskaniv

27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка [3]

nnn1
Фото парня нужно
27 квітня ц.р. в Каневі відбудеться поховання учасника АТО Сергія Кобченка [3]

Мадж
slavikf, пробовал - удален за содержание сцен сексуального характера
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

slavikf
Мадж, та ладно
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

Мадж
С юлуба уже вырезали
Изымается со всех интернет ресурсов рашкостана [5]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини Канева
Оголошення
Афіша

© 2006-2017 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"