Українські медики підрахували, скільки коштує лікування пацієнта, хворого на коронавірус Covid-19.
Про це сказав головний лікар Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк, передає "Укрінформ".За його словами, лікування одного хворого обійдеться у 5-10 тисяч гривень “Ми в нашому закладі підрахували, що вартість лікування пацієнта, хворого на Covid-19, становить від 5 до 10 тисяч гривень”, - зазначив Тарас Масляк.
«В інфекційному відділенні в нас є боксові палати, які готові прийняти хворих. За попередніми підрахунками лікування одного хворого на вірус COVID-19 складатиме до 17 тис.грн. в день. На сьогодні паніку створювати не треба, але необхідно готуватися.
По словам заместителя начальника управления стратегического развития здравоохранения Донецкой ОГА Александра Педенко, одни сутки лечения такого больного обходятся бюджету в 1 300-1 500 гривен. По рекомендациям ВОЗ, средняя госпитализация длится 21 день. То есть на одного больного приходится тратить примерно 27-31 тысячу гривен.
Но основная статья затрат - лечение тяжелой пневмонии, которую вызывает коронавирус. В Минздраве говорят, что оно стоит минимум 98 тысяч гривен. Много ли это?
Чехия еще не выставляла людям счетов, но средняя стоимость там примерно такая же, как в Украине. Лечение больного может обойтись от 20 до 150 тысяч гривен.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін "...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]
Гия Гонгадзе УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь] Йдуть у владу аби красти! [6]