Чистая ПОБЕДА!!!!
С отрывом порядка 12% по данным экзит-пола побеждает С.М.Дубинец!!!!
Від адміна: Брехня, чекаємо на офіційні результати
Всього коментарів: 35 Сторінка коментарів: 1 українці 21 липня 2019, 20:29IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Досі вже цієї істерики.
українці 21 липня 2019, 20:29IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Приснилось ???
GidnUk 21 липня 2019, 20:30IP: 81.21.11.xxx Рейтинг: 0 українці ,у нас данные с участков , а истерика у Вас))))
українці 21 липня 2019, 20:33IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Ви хоть визначтесь звідки у Вас інформація. А то це вже схоже на хаос.
GidnUk 21 липня 2019, 20:34IP: 46.211.87.xxx Рейтинг: 0 українці ,у нас данные с участков .
українці 21 липня 2019, 20:35IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Чи екзит - пола ?
GidnUk 21 липня 2019, 20:35IP: 46.211.87.xxx Рейтинг: 0 українці ,если Вы не знаете как екзит- пол проводят то это ваша проблема
GidnUk 21 липня 2019, 20:37IP: 46.211.87.xxx Рейтинг: 0 українці , екзит- пол это опрос людей который проводят на выходе из участков. В нашем случае проводили на участках 197 округа
українці 21 липня 2019, 20:40IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Мені, то не знати... Ха. Екзит-пола дані від соціального опитування біля кожної ДВК, а у Вас із участка.
GidnUk 21 липня 2019, 20:41IP: 46.211.87.xxx Рейтинг: 0 українці ,вы серьезно? А участок и ДВК это разные вещи?
GidnUk 21 липня 2019, 20:42IP: 46.211.87.xxx Рейтинг: 0 українці , совет Вам . Забирайте деньги за участие от своего кандидата и звоните поздравляйте победителя .
українці 21 липня 2019, 20:42IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 А яке Ви відношення маєте до Екзит-пола ? А то Ви себе до нього приписуєте, як свій власний.
Askold 21 липня 2019, 20:43IP: 144.217.166.xxx Рейтинг: 0 Действительно победил Сергей Михайлович. С чем мы его и поздравляем. У нас почти целый дом за него голосовал. Тут и экзит пола никакого не надо
українці 21 липня 2019, 20:44IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Участок і ДВК - це дуже великі речі. У Вашому випадку - це може бути участок землі, а тут конкретна назва.
GidnUk 21 липня 2019, 20:45IP: 46.211.87.xxx Рейтинг: 0
українці 21 липня 2019, 20:46IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Сергій Михайлович забирай своїх безграмотних опонентів, як ти сам. І йди із своїми опонентами крути бикам хвости.
GidnUk 21 липня 2019, 20:46IP: 46.211.87.xxx Рейтинг: 0 українці , угу.
Askold 21 липня 2019, 20:47IP: 104.244.73.xxx Рейтинг: 0 Сейчас штаб Дубенца уже празднует победу. Это победа всего нашего города.
GidnUk 21 липня 2019, 20:51IP: 46.211.87.xxx Рейтинг: 0 Наконец то НАШ земляк будет предоставлять наши интересы!!!!
Askold 21 липня 2019, 20:52IP: 104.244.73.xxx Рейтинг: 0 0689808040 - звоним и поздравляем нашего кандидата Сергея Михайловича Дубенца. Поддержим его
Askold 21 липня 2019, 21:01IP: 109.70.100.xxx Рейтинг: 0 Большая просьба всех неравнодушных к будущему нашего города прийти в шаб Дубенца и поздравить его с победой. Штаб находится по адресу. ул.Шевченка д.11, вход с торца дома. Это официальное приглашение.
Peremoga 21 липня 2019, 21:15IP: 37.73.215.xxx Рейтинг: 0 хЛопчата, агітація завершилась (чорнуха вАс вже нк спасе) прийшло неповортне, ваш гОлубок з прихвостнем -алкашиком сАшіком отримав повне фіаско
українці 21 липня 2019, 21:18IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Так піддержим чи привітаємо ?
українці 21 липня 2019, 21:19IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Зараз підїдемо. Пляшечку вина. Тортік. І парочку девушек. Вітати будемо до ранку.
GidnUk 21 липня 2019, 21:19IP: 46.211.211.xxx Рейтинг: 0 українці , поздравляем !!!!!
українці 21 липня 2019, 21:21IP: 46.201.86.xxx Рейтинг: 0 Askold , підтримує його. Ха.
Peremoga 21 липня 2019, 21:21IP: 109.122.28.xxx Рейтинг: 0 Потримай
Peremoga 21 липня 2019, 21:22IP: 109.122.28.xxx Рейтинг: 0 Голубка
Peremoga 21 липня 2019, 21:23IP: 109.122.28.xxx Рейтинг: 0 За його дзьобка
Peremoga 21 липня 2019, 21:24IP: 109.122.28.xxx Рейтинг: 0 щоб більш не гадив
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Нові теми:
Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів» У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ Закривають два дитсадки
Популярні за тиждень: Про що зараз спілкуються:
святослав Гопак [1]Олександр Скорина Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь] Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]святослав Корупція на чонгарських мінах закінчується тим,
Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]rod ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.Звички воєнного часу [8]Олександр Скорина WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь] Звички воєнного часу [8]WayBe Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий.
Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь] Звички воєнного часу [8]WayBe slavikf, не зрозумів взагалі ніц.
Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життяЗвички воєнного часу [8]Олександр Скорина WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.Звички воєнного часу [8]slavikf святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню.
Інакше я б не встрягав.Звички воєнного часу [8]святослав Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприкладЗвички воєнного часу [8]
Активні оголошення:
Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення
Розділи новин: З блогів Міські новини Регіональні новини Цікавинка Влада Податкова Спорт Шевченко Історія Кримінал Спортивні новини Новини Анонси Районні новини Новини району Вибори Політика Флейм Віка Космос www.kaniv.net Video Розповіді Видання Міські новини, екологія Нещасний випадок Статистика Мистецтво Долі людські Транспорт Війна Політика, канів Цікавинка регіональна Історія, Свято Обговорення Дніпрова зірка Бизнес Історія, політика Сміх тай годі! Наука Пожежа Криминал демократія і авторитаризм права людини Обхохочешься блин Карти Розваги Милосердя Обласні новини Недільна школа Міські новини, КУКіМ Міські новини, зустріч з міським головою Пенсійний фонд Новини ринку Екологія Торренты Канівщина,затримано, крадій, ліс Центр Молодіжних Ініціатив Телекомунікації Бізнес чат, чам фото