Відкритий лист Канівському міському голові Віктору Володимировичу Ніколенко від батьків учнів школи-гімназії №2 ім. І. Франка та спеціалізованої школи № 6 ім. А. Церетелі. УВАГА!!! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!!!
Якщо ви про потрібну кількість підписів та час що залишився на збір то гадаю що Коржов на цьому вже собаку зїв. Якщо про місце знаходення підписних листів на сьогодні то сам запитую.
В 2 та 6 школах разом близько 700 учнів у кожного з них мінімум один родич що має паспорт. Нехай 50% тих родичів згідні з Ніколенко. Відтак повинні мати 350 підписів як мінімум. В іншому випадку виника одне закономірне питання.
Чи не так, шановні батьки учнів вище згаданих шкіл?
Слабо рекламуємо збір підписів. Треба було не пошкодувати грошей на оголошення в місцевих газетах місць збору підписів. Розвісити оголошення б по місту і у вітринах магазинів, які їх збирають.
Ну, завтра, у кафе у Коржова я поставлю свій підпис. А сьогодні і я не знайшов на базарі, хто і де ці підписи збирає. Близько 13-ї години заходив у три автомагазини в районі базару. На жодному не знайшов вивіски "Віраж", не говорячи про оголошення про збір підписів. Та не всі сайт читають. Я ж старістю сплутав назву магазину. Заходив і питав: «Тут магазин МІРАЖ ?». Мені відповідали: «Ні!», і ніхто не спитав, навіщо я його шукаю… ))
Якщо вірно зрозумів добродія Коржова то газети то дуже довго. Плакати та листівки треба було ще вчора, але може ще є час.
Під заявою про акцію бачив чотири підписи думаю в тих людей повинні бути контакти тих хто навчаеться в їх школі.
Телефони зараз в багатьох. Головне бажання.
Які об'яви в газетах? Так можна цю процедуру розтягнути на місяці. Потрібно оперативно зібрати лише 200 підписів через ініціаторів слухань. Бажано щоб вони ще й прийшли на слухання. Ці підписні листи роздані, кожен збирає підписи окремо. Завтра лише попередній підсумок. Оперативність потрібна, щоб слухання провести в заявлену дату 23 квітня.
Отже, я так розумію, маємо ще трохи часу, та добавилось ще пару місць збору підписів. В зв’язку з цим трохи підрихтував об’яву в шапці. Хто ще не підписався, - підходьте!
Щодо того, що 200 підписів має бути достатньо, якось незрозуміло. Адже в статуті міста мова йде про 500 підписів: Стаття 2.7.2.
Громадські слухання можуть проводитися з ініціативи міського голови, міської ради або її постійної комісії, органів самоорганізації населення та з ініціативи жителів міста.
Громадські слухання з ініціативи жителів міста можуть проводитися за наявності колективного звернення з відповідною вимогою, яке підписане не менш як п`ятистами жителями міста.
Громадські слухання скликаються міським головою.
Гадаю, треба таки запас підписів мати.
Від 30.03.2010 року Громадські слухання проводяться згідно нового затвердженого Положення Рішення сесії №17-73 (http://www.rada.kaniv.net/akt.php)уважно потрібно вивчити! Деталі - звертайтесь телефоном. Яків
Впевнений що необхідну кількість підписів ми зберемо. Тому пропоную почати підготовку до громадських слухань.
І почати її з невеличкої рекламної кампанії. Невеличкої тому що в грошових та часових одиницях вона буде котувати кожному копійки та хвилини.
Мета:
Забезпечення «аншлагу» вистави що має відбутись в міському будинку культури 23 квітня та створення значної чисельної переваги прибічників дітей 2 та 6 шкіл над прибічниками міського голови.
Перший етап. Підготовчий.
Час: від зараз і до початку слухань.
Реквізит: плакати, наліпки .
Дія: декілька людей що мають крамниці замовляють виготовлення плакатів( наприклад на тлі відомого фото де Янукович сидить на столі в камері напис – «Идиоты!!!! Я же сказал детЯм школы, а «оптимизацию» НіколЯ!!!») та наліпок (кшталту «НіколЯ, ти не правий», англійською мовою «Йди додому, НіколЯ») фантазія замовників не обмежується .
Купка народу починає відвідувати магазини з запитаннями ктшалту « У вас продаються агітматеріали до слухань?» «Мені сказали що у вас продаються ….» та подібними. Власники крамничок які бажають підтримати рекламу вивішують обяви – «В нас поки що нема агіток. Скоро завеземо»
Після того як плакати будуть виготовлені купуємо ,клеїмо, розвішуєм. Не думаю що плакати будуть коштувати більш 10 грн і це майже всі витрати на рекламу.
Другий етап. Інформаційний.
Час: початок за тиждень до слухань і до початку слухань.
Реквізит: плакати.
Дія: ті хто мають засоби для зовнішньої реклами замовляють або самотужки виготовляють плакати в яких зазначено коли та де відбудуться слухання та власне ставлення до них.
Третій етап. Завершальний.
Час: за два дні, день до початку.
Реквізит: листівки (флаєра за бажанням)
Друкуєм принтером, пишемо, замовляємо маленькі листівки з запрошенням на слухання
Додаєм власне ставлення до них. Роздаєм, розкладуєм по поштових скриньках.
Все.
Прочув, що влада вже "злила" питання об'єднання шкіл у цьому році. Проте проблем-то менше не стає, тому із наступного року планується рекомендоване обласним управлінням освіти і науки об'єднання гімназії і ЗОШ №3!!! Хто знає канівську освіту, жахається цьому вже точно ненормальному поєднанню. Уявіть собі статус гімназії в костянецькій школі, яка ніколи зірок із неба не хапала... Проте, наважуся зробити прогноз, що наступного року це питання вже просто не постане, адже недосвідчена влада стала вже досвідченою і знає куди не варто влазити. Адже місто - це далеко не завод...
Вікторе Володимировичу, це все, на що Ви здатні ?! Чи це жарт? Де погодження на законодавчій базі? Чому на сесії не було проголосоване питання про включення до комісії по оптимізації представників батьківських комітетів шкіл та представників педагогічних комітетів з правом голосу? Навіть не було проголосоване питання про включення в комісію з правом дорадчого голосу представників батьківських комітетів та педагогічних колективів на правах дорадчого голосу? Те, що комісія тепер розширена – то тільки Ваші слова, нічим не підкріплені.
А головне: хіба для Вас не є основним аргументом у прийнятті рішень думка міської громади, яка зібралася на акцію протесту і до якої Ви проявили зневагу своєю відсутністю, хоча були попереджені про акцію заздалегідь письмово? Як ще звернутися до Вас громаді, щоб Ви її почули? Винести Вас з кабінету на вилах?
Лист відверто слабенький, водянистий. Нічого нового. Повторюсь, але скажу: не може бути збережено навчальні програми обох шкіл у разі злиття. Діти з другої школи просто розсмокчуться хто куди. Не наберуться гімназійні класи. За якою програмою вчитимуться класи на комбінаті? За середньою арифметичною?
І яке там узгодження з інвестиційною комісією? Гімназія підпорядкована міністерству освіти, а школа мистецтв – міністерству культури . Громада не згодна на перепрофілювання приміщення. Як людям будуть віддаватися вкладені гроші?
Та й не підходить приміщення 2-ї школи школі мистецтв з багатьох параметрів.
Крім того, при створенні комбінату неминуче порушиться закон, бо дітей треба буде або водити до школи в 2 зміни (незаконно), або всю молодшу ланку розміщати по різних дит. садках (незаконно). Якщо владу не лякають судові позови – хай спробує економити.
Donna Roza, чомусь все вчительство звертає увагу на лист головного управління освіти. Ну це (хоча і незручно так казати про вчителів)від їхнього незнання. Не лист цього року врятував школи, адже він має тільки рекомендаційний характер. Остаточне рішення приймає згідно із законом про місцеве самоврядування, саме його орган, тобто Канівська міська рада. А от її рішення може відмінити тільки рада вищого рівня (тобто обласна). Ну їй, звичайно, було б не до цього. А от наш орган "здувся" сам, відчувши, що депутати міської ради просто не проголосували б... це проблема простого, банально-математичного браку голосів...
Давайте спробую проаналізувати пункт 1 та 2 цього листа в площіні економії грошей на утримання та ремонт приміщень шкільної мережі. Як десь помилюсь виправляйте.
На разі маємо наступну пропозицію влади
2 школу переселяємо в приміщення 6 ої з обовязковим ремонтом. Школу мистецтв в приміщення 2 школи. Теперішні приміщення якої віддаєм під молодіжний центр також з необхідним в цьому випадку ремонтом (реконструкцією).
Тобто кількість приміщень не скорочується. (Скорочується тільки в тому випадку коли щось пристане до масних рук). Тобто витрати на ремонти збільшуються (реконструкція) а витрати на утримання не зменьшуються.
Мягко кажучи перші два пункти є лажою.
Якщо це так то і відношення до подальшої писанини, особисто в мене, таке як і до перших двох пунктів.
Shans, дякую за роз’яснення . Нам, вчителькам, і справді часом важко розібратися у всіх технічних тонкощах процесу. Хвалити Бога, що місцеві «професіонали» можуть при бажанні начхати на висновки Головного управління освіти і науки облдержадміністрації. Яким би полегшенням було знати, що доля дітей знаходиться в надійних руках «фахової робочої комісії», якби думки і висновки більшості її членів не були настільки брутальним викликом суспільній думці та елементарній логіці. ПРУТЬ БУЛЬДОЗЕРОМ!
Прочитав оце відкритий лист міського голови. Donna Roza, я цілком з Вами згоден, лист відверто слабкий та водянистий. Але якби ж то й тільки того, у ньому повно перекручених фактів та маніпулювань. Дозволю собі процитувати лист, висловити кілька зауважень до нього:
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ
до адміністрації, вчителів та школярів
загальноосвітніх шкіл міста Канева
В даний час фаховою робочою комісією, яка створена за Рішенням Канівської міської ради, продовжується робота зі всебічного вивчення питань щодо оптимізації шкільної мережі Канева шляхом створення нового навчального закладу на базі гімназії ім. І.Франка та спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов № 6 (на базі приміщень школи № 6).
(Зверніть увагу, від початку поставлена задача про " оптимізацію шкільної мережі Канева шляхом створення нового навчального закладу..." Про збереження шкіл мови навіть не ведеться, для себе вони все вже давно вирішили.)
Попередні підсумки роботи комісії дозволяють говорити про те, що створення такого закладу цілком можливо та доцільно.
Які проблеми це вирішує?
1. Поступово привести у відповідність витрати на утримання шкіл міста.
Не є секретом той факт, що останнім часом система середньої освіти Канева, яка в основному склалась наприкінці 80-х років ХХ ст., накопичила цілий ряд проблем. Протягом багатьох років спостерігається безперервне зниження кількості школярів Канева (у середньому 120 – 150 осіб на рік). Ця тенденція буде продовжуватись ще 3 – 4 роки. Планування видатків бюджету на утримання закладів середньої освіти здійснюється відповідно до кількості учнів. Крім цього, контрольні цифри, які щорічно розраховуються Міністерством фінансів, мають дефіцит близько 20% від необхідного.
(Статистичним даним люди вже давно перестали довіряти. Ще Марк Твен казав: "Є брехня, є зухвала брехня, і є статистика." Статистика дуже часто використовується можновладцями для маніпулювання свідомістю людей. Проте люди більше звикли довіряти реальним фактам. А реалії такі, що вже зараз, щоб влаштувати дитину в дитячий садок, домовлятись потрібно починати вже тепер. Від минулого року спостерігається стала тенденція зростання народжуваності в Каневі, цього, до речі, навіть статистика не заперечує. Свого часу влада попередніх каденцій вже "дооптимізувалась" з дитсадками, і тепер значна частина приміщень дитсадків зайнята як не пенсійним фондом, то початковими класами якоїсь школи, то ще якоюсь службою. А дефіцит місць в дитсадках вже відчувається. Якщо влада протягне свої плани "оптимізації", то вже через кілька років, коли підростуть теперішні дошкільнята, матимемо ту ж проблему з місцями для них в школах.)
На 2011 фінансовий рік бюджет закладів освіти складає 20 млн. 88 тис. грн., а у минулому 2010 році – 22 млн. 142 тис. грн. Таким чином, дефіцит коштів з урахуванням інфляції складає близько 2,5 млн. грн., із яких – 2 млн. грн. є зарплатня викладацького та допоміжного складу шкільної мережі. А повний облік всіх витрат на утримання закладів освіти дає цифру від 4,4 до 6 млн. грн. З урахуванням статистичного прогнозу зниження кількості учнів, ця тенденція зберігатиметься ще на протязі 3…6 років. Загальна сума дефіциту за ці роки складатиме більше 13…18 млн. грн. Подолати такий дефіцит коштів за рахунок інших статей бюджету неможливо.
(Всі посилання на бюджет міста вважаю некоректними, по відношенню до громади міста, до тих пір, поки його, бюджет, не буде оприлюднено громаді. А може там грошей ще на кілька шкіл вистачить? На акції протесту один з учасників дорікнув пану Леонтьєву, що на сайті міської ради відсутній бюджет на 2011 рік, на що він з піною коло рота доводив: "єсть, - іскать нада лучше". Я спробував знайти бюджет на сайті, мені це не вдалось. На сайті відсутній контентний пошук, є лише пошук за номером документа. Може комусь поталанить більше, - велике прохання - наведіть тут пряме посилання на документ.)
Вже сьогодні проблематично виплачувати канівським вчителям щорічну грошову винагороду за сумлінну працю. Оскільки своєчасна виплата заробітної плати вчителям є головним пріоритетом соціальної політики, наявність та зростання такого дефіциту є загрозливим і неприпустимим.
В разі реалізації проекту створення нового закладу, за період 2011 – 2015 роки міський бюджет може отримати економію близько 8,2 млн. грн. (у цінах поточного року).
(Мені цікаво за якою методикою "фахова комісія" ту економію вираховувала. Людям пропонують голі цифри, проте не показують розрахунків, не пояснюють, звідки ті цифри взялись. Кількість приміщень не зменшується. Після об’єднання приміщення гімназії не випаровується, його точнісінько так же, навіть після передачі школі мистецтв, треба буде утримувати, обігрівати, сплачувати необхідні комунальні платежі. Приміщення школи мистецтв обіцяють капітально відремонтувати - це теж витрати. Обіцяють не звільнити жодного педагога, тобто витрати на заробітну плату не зменшуються. Проте вже зараз спекулюють на тому, що якщо школи не "оптимізувати", з жовтня нічим буде вчителям зарплату платити. Звідки ж та економія?)
2. Сконцентрувати зусилля та фінанси на ремонт меншої кількості шкільних будівель.
У зв’язку зі старінням будівель шкіл та дитячих садків міста вони потребують значних вкладень із міського бюджету на поточний та капітальний ремонт. Найбільш раціональним є не розпилювання коштів, а їх концентрація на декількох об’єктах, з додатковим впровадженням сучасних технологій енергозбереження.
(Я вже зауважував, що "що меншої кількості будівель" не буде. Чи влада хоче зруйнувати якусь з будівель, як зробила це з капітальною спорудою автовокзалу? А будівлі дитячих садків та шкіл і так, незалежно від "оптимізації", потребували і потребують "значних вкладень із міського бюджету на поточний та капітальний ремонт." І впровадження "сучасних технологій енергозбереження" дійсно необхідне, але його треба впроваджувати не залежно від "оптимізації", і економію ці технології дають теж незалежно від того, проведена "оптимізація", чи ні.)
3. Зберегти у повному обсязі та розвинути ті напрацювання у галузі освіти, якими відомі в Україні Гімназія ім. І.Франка та спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов № 6.
Обидва навчальні заклади, завдяки тривалій праці керівництва і викладачів, стали справжніми осередками високопрофесійної якісної освіти та виховання. Багато випускників цих шкіл продовжує навчання у престижних вищих навчальних закладах або вже стали високопрофесійними фахівцями та вдало будують свою кар’єру та життя.
Грамотне об’єднання закладів тільки примножить освітянський потенціал шкільної мережі міста Канева та надасть більше можливостей саморозвитку кожному школяреві цих шкіл.
(Початок гарний - визнання досягнень обох навчальних закладів. А далі - знову за рибу гроші - "Грамотне об’єднання закладів...". Невже єдиною умовою примноження освітянського потенціалу шкільної мережі є об’єднання шкільних закладів?! Ці заклади й до того мали неабиякі напрацювання та досягнення, і для їх примноження ніякої "оптимізації" не потребують. Але влада вирішила провести сумнівний експеримент над двома найсильнішими навчальними закладами міста.)
Наскільки реально створити новий навчальний заклад?
(знову ж таки про збереження навчальних закладів мова не ведеться.)
З метою вдалої реалізації цього проекту необхідно зробити декілька важливих кроків, які стосуються документального та юридичного забезпечення процесу створення нового навчального закладу, майна, кадрового складу, контингенту школярів та т. ін.
Мабуть, найбільш «важким», в тому числі і з фінансової точки зору, є проведення необхідного ремонту приміщень школи № 6, з метою забезпечення необхідних температурно-кліматичних умов для навчання. В даний час у Канівському виконкомі проводиться аналіз можливих шляхів фінансування такого ремонту.
(А якщо відкинути "оптимізацію", то школи ремонтувати і утеплювати вже не треба? На акції один школяр, що дуже активно захищав свою школу, запитав, чому його школу хочуть закрити. Початок відповіді пані Чиж просто вбив: "ну ти ж хочеш, щоб в твоїй школі було зроблено ремонт.?.." Як можна обумовлювати ремонт в школі, тим, чи погодиться громада на "оптимізацію", чи ні? Очевидний шантаж. Переконаний, школи треба ремонтувати і підтримувати незалежно від того, об’єднають їх, чи ні.)
Для успіху такого проекту, який надасть додаткові можливості освіті Канева, необхідна, насамперед, підтримка всіх, кого він торкається – адміністрації освітніх закладів, школярів та їх батьків, вчителів. Саме від такої підтримки залежать добрі перспективи нового навчального закладу.
(Які додаткові можливості освіті Канева надасть скорочення навчальних закладів з цих слів я так і не зрозумів. А якби владу дійсно думка, чи підтримка громади цікавили, то не громада б зараз підписи на підтримку громадських слухань по цьому питанню збирала, а з такою ініціативою виступив би міський голова, міська рада, або комісія, що, до речі, теж статутом міста передбачено.)
Як передбачається використовувати будівлі Гімназії ім. І.Франка, що вивільняться?
Попередньо планується використати будівлю під розташування Канівської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться в аварійних приміщеннях. Адже, збережеться цільове призначення будівлі (використання за соціальним та громадським призначенням) та будуть виконані зобов’язання перед Українським Фондом соціальних інвестицій.
Погодження проекту з боку цього Фонду у даний час готується.
(Ці слова знову тільки доводять, що економії не буде. Будівля, як використовувалась, так і буде використовуватись, тільки тепер - для школи мистецтв. Звідки ті багатомільйонні суми економії?
Інформація щодо збереження цільового призначення будівлі, та погодження з Українським Фондом соціальних інвестицій, м’яко кажучи, викликає подив. Наведу цитату з недавнього листа від цього фонду:
"Наш юрист проаналізував ситуацію, що склалася. Нижче фрагмент листа, який ми відправили Канівському міському голові, адже він звернувся до нас за погодженням переселення гімназії і заселення школи мистецтв.
"Щодо питання погодження використання приміщення Канівської гімназії під потреби дитячої школи мистецтв, то маємо зазначити наступне.
Відповідно до процедур діяльності УФСІ, які затверджені Наглядовою радою УФСІ на чолі з Міністром соціальної політики України та Світовим банком, згідно умов міжнародної угоди про позику, відділ освіти Канівської міської ради гарантійним листом від 07.09.2004р. № 375 підтвердив, що гімназія імені Івана Франка м.Канева буде знаходитись у власності міського відділу освіти, як об’єкт, що забезпечує право громадян на виховні та освітні послуги протягом 15 років та не буде здаватись в оренду, приватизовуватись і перебуватиме в комунальній власності міста.
Тому ми наполягаємо на безумовному виконанні взятих гарантійних зобов’язань."
З повагою,
Дергачова Катерина
координатор з інформаційної діяльності,
розвитку потенціалу та навчання
Український фонд соціальних інвестицій
тел. 8 (044) 230 25 36
факс 8 (044) 417 10 57"
Тобто на час написання листа, станом на 30 березня, про погодження з фондом закриття гімназії мова не йшла.
Щодо збереження цільового призначення, то тут явне лукавство. Мушу пояснити, між школою-гімназією, та школою мистецтв, спільним є лише слово "школа", на цьому дотичність закінчується. Ці два заклади є закладами абсолютно різного підпорядкування: школа-гімназія підпорядковується відділу освіти (саме про таке підпорядкування йде мова в листі від фонду), а школа мистецтв підпорядковується відділу культури, до того ж, кажуть, є структурою напівприватною. В інвестиційному договорі з фондом сказано чітко, "що гімназія імені Івана Франка м.Канева буде знаходитись у власності міського відділу освіти, як об’єкт, що забезпечує право громадян на виховні та освітні послуги протягом 15 років та не буде здаватись в оренду, приватизовуватись і перебуватиме в комунальній власності міста." Тобто у власності відділу освіти, а не відділу культури. Щодо самої придатності приміщення школи-гімназії під потреби школи мистецтв мають сумнів навіть самі педагоги цієї школи. Навчання в школі мистецтв у великій мірі передбачає індивідуальні заняття з учнями, а великі класи школи-гімназії для таких занять не придатні. До того ж хтось тут зауважував вже, що в гімназії відсутнє приміщення, яке могло б використовуватись під концертний зал, а такий зал є необхідною передумовою навчального процесу в школі мистецтв.
Якщо ж одразу ж після передачі споруди школі мистецтв почати перепланування внутрішніх приміщень, - де тут економія, і що це за оптимізація така?)
У зв’язку з великою складністю та важливістю для громади Канева планується продовжити вивчення питання про створення нового навчального закладу. Паралельно шукаються можливості покращення фінансування шкільної мережі.
Як і кожен процес оновлення, зміни у міській шкільній мережі є достатньо складними та, у певній мірі, болісними. Це завжди визиває стурбованість громади та хвилі протестів. З цього приводу, зокрема, Канівська міська рада рекомендувала залучити до роботи комісії з правом дорадчого голосу
представників колективів гімназії ім. І.Франка та спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №6, а також голів батьківських комітетів.
(Дійсно, така пропозиція прозвучала на словах. Проте на ділі з часу проведення акції протесту і по сьогодні батьки не можуть добитись від голови комісії інформації про точний час проведення наступного засідання комісії.)
Тим більше необхідна спрямована співпраця всіх зацікавлених сторін – керівництва, профспілки, педагогів, батьків, для спільного вирішення тих проблем, що назріли в освіті Канева.
(Співпраця з профспілками шкіл вже почалась, - їм надіслано лист-попередження про скорочення особового складу педагогів в зв’язку з "оптимізацією". Цей лист якось не стикується з обіцянкою пані Чиж під час акції, що жодного педагога скорочено не буде.)
У будь-якому випадку рішення про створення нового навчального закладу освіти буде прийматись прозоро, у відповідності до чинного законодавства та з урахуванням думки громади.
(А чому б міському голові не ініціювати громадські слухання особисто? І думку громади узнав би, і не на словах а на ділі (ух ти, - чийсь передвиборчий слоган) довів би, що його ця думка цікавить.)
Запевняю Вас, що вся діяльність Канівської міської влади спрямована на покращення якості життя канівчан, насамперед нашої молоді, підвищення ефективності використання наявних ресурсів на
користь та розвиток громади.
(Дуже хочеться вірити, бо поки-що того покращення ми не бачимо. А нещодавнє руйнування капітальної споруди вокзалу якось не в’яжеться з ефективним використанням наявних ресурсів на користь та розвиток громади, та турботою про молодь, якій в цьому приміщенні на громадських слуханнях по авто-ріці шикарний молодіжний центр обіцяли.)
З повагою,
Канівський міський голова В.В.Ніколенко
=========================================
Взагалі, складається враження, що не оптимізація головною метою є, бо економічний ефект від того, м’яко кажучи, притягнутий за вуха. Це або цілеспрямована акція по знищенню освіти в Україні, що має на меті перетворення народ України на "насєлєніє", або ж має місце якийсь інший інтерес, - якась оборудка з нерухомістю, особиста зацікавленість, чи ще щось.
clipper, дякую за підтримку. Поки-що рано радіти, чи до чогось готуватись. Для початку треба дочекатись, щоб ці голоси визнали, та призначили дату громадських слухань. Люди з досвідом кажуть, що якщо влада не хоче тих слухань, то постарається, щоб з тих 242 підписів визнано було менше 200. Доскіпуватись можна до всього, - повинно бути вказано ім’я, по батькові повністю, а не ініціали, повинно бути вказано місто Канів в адресі. На жаль, людям, що підписи збирали, про це повідомлено було не в перший день збору підписів. Якщо підписи бракують, у нас буде всього три дні на перезбирання підписів.
Якщо ж наші підписи буде визнано, і буде призначено дату слухань, - от тоді вже й треба буде метушитись, тоді й допомога знадобиться - піарити цю дату, забезпечувати максимальну явку громади. Щоб не було, як на слуханнях по нібулону, коли деяким підприємствам рознарядку спустили скільки штрейкбрехерів привезти, а керівник підприємства дививсь, хто і як голосує.
І ще - мені дуже приємно було, коли приходило багато незнайомих людей з паспортом, щоб свій підпис поставити. Хочу висловити свою подяку і повагу всім, хто свій підпис поставив.
За тих обставин що склались дочекатись можна тільки "оптимізації". Саме це нам сказав пан Ніколенко на останній прес конференції. Нагадати? " Згідно з законом проведення слухань не є обовязковим."
Вхідний номер проставлений на поданні ініціативної групи про ініціативу з проведення громадських слухань. Цей документ оформлений належним чином і зареєстрований. Враховуючи те, що в ньому є список ініціативної групи із зазначенням особистих даних (паспортів, адрес, тощо)членів цієї ініціативної групи, а тому не може бути оприлюднений, згідно нового законодавства без їх згоди. А оприлюднений документ - супровідна записка на підтвердження факту передачі. Після перевірки підписних листів вони будуть визнані певною кількістю та внесені в книгу реєстрації ініціативи у відповіднідності до положення, а потім послуговують основою для прийняття рішення про проведення громадських слухань.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]
WayBe ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів:
Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь] стихотворение о судьбе отечества [3]
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]