Основна програма Форуму складається з п’яти панелей: Economy ID, Human Security ID, Community ID, Culture ID та Technology ID.
Учасниками та модераторами Ukrainian ID стануть лідери думок світового рівня, провідні економісти, інвестори, журналісти, державні діячі, візіонери культури.
Зокрема, модератором економічної панелі Форуму є Джон Хербст – голова Євразійського центру Атлантичної ради, який у 2003-2006 роках був послом США в Україні і вибудовував взаємодію між нашими державами в часи значних геополітичних потрясінь.
Пан Хербст назвав цьогорічну програму Ukrainian ID вражаючою першою спробою і передвісником успішного майбутнього: «Канів – це винахідлива ідея для того, щоб привнести нову перспективу до розвитку нової, сучасної України. І це зобов’язує організаторів Форуму думати широко для того, щоб створити “український Давос”».
Участь в економічній панелі братиме Наталія Енн Яресько – голова наглядової ради «Аспен Iнституту Київ» та член наглядової ради The Aspen Institute у США. В якості Міністра фінансів України у 2014-2016 роках пані Яресько змогла вирішити низку проблем пов‘язаних із управлінням зовнішнім боргом та відвернула фінансовий дефолт Українив умовах внутрішньої нестабільності та військової агресії Росії.
«Ми живемо в дивовижно добре поєднаному та конкурентному світі, де технології принесли прогрес в медицині, бізнесі, освіті, торгівлі та багатьох інших сферах. І саме інвестування в людський капітал надає змогу суспільству брати найкраще, що пропонує світ, надає змогу бути невід’ємною частиною та співтворцем цих глобальних тенденцій», – зазначила пані Яресько.
Ключову панель Ukrainian ID, присвячену гуманітарній безпеці, модеруватиме знаний американський журналіст та письменник Крістофер Діккі. Протягом своєї тридцятирічної кар’єри пан Діккі став відомим завдяки репортажами та книгами, в яких він досліджує природу воєн у різних регіонах світу. У 2014 році пан Діккі став редактором секції світових новин The Daily Beast – американського інтернет-видання із аудиторією у 21 мільйон читачів, яке за дев’ять років роботи отримало близько двох десятків нагород за видатні досягнення у журналістиці.
Серед учасників Форуму також Даян Френсіс, головний редактор канадського видання The National Post та інвестор в українську IT-галузь, яка співпрацює з найбільш впливовими світовими медіа, серед яких Wall Street Journal, Washington Post та The Guardian; Томас Бруннер, австрійський інвестор в сільське господарство та меценат українських культурних проектів; Роман Ващук, посол Канади в Україні, яскравий представник глобальної української діаспори, який стане модератором панелі Culture ID; Даніель Білак, керівник Офісу із залучення та підтримки інвестицій, радник Прем’єр-міністра України з питань інвестицій.
Українську владу на Форумі представлятимуть Міністр інфраструктури Володимир Омелян, в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.
Ознайомитися із повним списком спікерів та розкладом панелей Форуму, стати учасником Ukrainian ID можна, зареєструвавшись на офіційному сайті www.ukr-id.com.
7 липня, паралельно із Ukrainian ID, в Каневі на п’яти локаціях проходитиме фестиваль «Доба Шевченка», який є «пілотом» щорічного міжнародного мультидисціплінарного фестивалю сучасної музики, літератури, кіно та мистецтва SHEVAFEST.
Деталі програми дивіться на офіційному SHEVAFEST: www.shevafest.com.
Контакти для акредитації представників ЗМІ:
Каріна Качуровська
+38 066 342 4669
УВАГА! У зв’язку із обмеженою кількістю наявних місць, акредитація на заходи Ukrainian ID буде закрита 5 липня о 12:00.
Джерело: Fashion-diplomacy