Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.
Конституція України, ст. 35
Апологетика. Слово происходит от греч. корня со значением «защищать», «давать ответ», «оправдываться », «защищаться по закону ». В новозаветнее время апология (apologia) — формальная юридическая защита (2 Тим 4:16). Апологетика как часть христианской теологии представляет собой систематизированное аргументированное рассуждение, отстаивающее божественное происхождение и непреложность христианской веры. Ап. Петр призывает христиан быть всегда готовыми дать отчет в своем уповании (1 Пет 3:15). В широком понимании апологетика всегда была частью евангельской проповеди.
Христианское мировоззрение утверждает ряд четко определенных положений: космос не вечен и сам себя не объясняет; существует Творец вселенной; Он избрал определенный народ, открыл ему себя, творил среди него чудеса и, наконец, воплотился в человека еврейского происхождения в определенный исторический момент. Все эти утверждения нуждаются в обосновании — а это и есть апологетика. Единственный способ отделить апологетику от веры — отказаться от претензий на истину. На протяжении христианской истории апологетика принимала различные формы. Их можно разделить на субъективную и объективную апологетику.
Апологетика отстаивает ортодоксально-религиозную точку зрения в вопросе о сущности религии, её происхождении, критикует различные атеистические гипотезы происхождения и сущности религии, выдвигает и исследует доказательства истинности бытия Бога, а также основных положений христианской веры.
В рамках основного богословия формулируются фундаментальные основы христианского вероучения, систематически излагаются основания или доказательства, на которых покоится и которыми оправдывается вера христианина в безусловную истину коренных основ христианского учения,критикуется отрицание христианских истин со стороны противо-религиозных и противо-христианских воззрений.
alex_r68++, згоден, та проблема в іншому - Ви мене не чуєте :(
В мене складається враження, що Ви відпочатку вважаєте себе розумнішим за співрозмовника, тому не вважаєте за необхідне йти на діалог а реагуєте лише на зручні вирвані з контексту слова
slavikf, якраз над цією темою я й працюю, але не хочу раніше, ніж вона остаточно визріє, подавати її.
До речі, тема ця буде подаватися разом із рекомендаціями про Канів, як духовну столицю, про що багато хто говорить, але нічого в цьому не розуміє.
І саме тому я тему грунтовно, спираючись на дух слова, як на Бога, що мав місце на канівській землі (трипільська культура), а також документальні й археологічні матеріали, і опрацьовую, щоб не було якихось закидів, що це все видумка.
Язичництво як монотеїстична релігія (багатобожжя придумали вороги наші, щоб роз"єднати нас)- віра в язичника Бога-Слова Дажбога роз"єднуватиме лише національно-несвідомих і тих, кому своє рідне, як-от священні містерії купальської ночі чи колядки,- не до вподоби.
alex_r68, добре, почнемо з початку. 17 березня 2011, 23:53 в цій темі (стор.3)Ви писали: "подивіться на Японію. два удари з океану і країна не може зібрати себе до купи і це не християнська країна і подивітся на інші християнські держави. для країн, які обирають щось інше це шлях у безодню" Питанняякевже тричі (зараз вчетверте) було задане: як Ви пов'язуєте землетрус в Японії з її віросповіданням та віросповіданням інших країн?
можу навести ще кілька питань та фраз направлених мною на взаємодію, але проігнорованих Вами
Volodymyr, - "якраз над цією темою я й працюю, але не хочу раніше, ніж вона остаточно визріє, подавати її" - поскоріше б, бо ця какофонія вже почала втомлювати
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Олександр Скорина Ми тримаємося, WAYBE. Ми вірили і віримо в наші ЗСУ, Нацгвардію, тероборону та інші збройні формування і в нашу Перемогу. Коли це закінчиться? [1]
fishingessay Заходьте та починайте — місце чудове, і все готове. Як і у Грі зі Змійками, ви починаєте google baseball з простого та розвиваєтесь. Тут усе готове до розвитку; просто трохи спрямуйте це на масштабування. Єлизавета Зубчук [2]
litytremble Локація супер, усе вже обладнано — заходь і працюй. Це як у гру Snake Game: чим далі проходиш, тим більше ростеш, але починаєш з простого. Тут теж все підготовлено для розвитку, варто лише трохи спрямувати — і можна масштабуватись. Єлизавета Зубчук [2]