Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність. Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова.
Конституція України, ст. 35
Апологетика. Слово происходит от греч. корня со значением «защищать», «давать ответ», «оправдываться », «защищаться по закону ». В новозаветнее время апология (apologia) — формальная юридическая защита (2 Тим 4:16). Апологетика как часть христианской теологии представляет собой систематизированное аргументированное рассуждение, отстаивающее божественное происхождение и непреложность христианской веры. Ап. Петр призывает христиан быть всегда готовыми дать отчет в своем уповании (1 Пет 3:15). В широком понимании апологетика всегда была частью евангельской проповеди.
Христианское мировоззрение утверждает ряд четко определенных положений: космос не вечен и сам себя не объясняет; существует Творец вселенной; Он избрал определенный народ, открыл ему себя, творил среди него чудеса и, наконец, воплотился в человека еврейского происхождения в определенный исторический момент. Все эти утверждения нуждаются в обосновании — а это и есть апологетика. Единственный способ отделить апологетику от веры — отказаться от претензий на истину. На протяжении христианской истории апологетика принимала различные формы. Их можно разделить на субъективную и объективную апологетику.
Апологетика отстаивает ортодоксально-религиозную точку зрения в вопросе о сущности религии, её происхождении, критикует различные атеистические гипотезы происхождения и сущности религии, выдвигает и исследует доказательства истинности бытия Бога, а также основных положений христианской веры.
В рамках основного богословия формулируются фундаментальные основы христианского вероучения, систематически излагаются основания или доказательства, на которых покоится и которыми оправдывается вера христианина в безусловную истину коренных основ христианского учения,критикуется отрицание христианских истин со стороны противо-религиозных и противо-христианских воззрений.
Зашорені догмами християнських канонів, ви не можете розкуто мислити. Бог єдиний - Всесвіт, Природа, що йде від праукраїнських героїв купальських легенд Прия і Роди.
Роди - родючої Матері-Сирої Землі, Прия - Я Божого При(й)-А - ПРА: ПраЩур Сонячного Чура Щура як Син Тата з Ура...
При(й)-О - ПРО: ПроРок Долі (див. вище)
І - ПРІ: Творець пріоритетів Ор-Тата Словесної ниви
Е - ПРЕ, ПЕРЕ: Перший
У - ПРУ. Рицар, який Перший іде на ПРЮ, крайній захід гармонізації порушеної гармонії.
Потрібні ще якісь докази?
язичники розуміли природу, вірилу у духів та інші світи, свою долю, в якій вони самі собі господарі. А сучасне християнство дає зрозуміти що людина така грішна, простити гріхи може тільки в церкві, а особливо ефектніше буде кинути пару монет(золотих бажано) на пожертви, ну ви розумієте на які пожертви воно йже(звичайно не скрізь) ну виходить так, що людина не вільна, залежна від Бога, щось не так зробила відразу прощення потрібно просити. В християнстві говориться, що ми раби Божі.Повинні робити те і се. Розумієте, релігія є для того, щоб нав*язувати на людину якісь рамки, хоч не виключно що повчає,дійсно це так, але не це християнство чи навіть друга релігія які в наш час так добре розвиваються. Можливо в інші часи не перейшовши такої фільтрації вони були дійсно необхідними та корисними но не в наш час. Релігійні люди надіються на когось в наш випадок на мессію який прийде і врятує всих, але ж це не так, кожен змінивши щось може змінити світ, що в релігіях не так часто помітиш. Якщо ми створені по подобі Господа-Бога то в нас є його частка, а точніше ми і є частиною Бога, а може й Богами, то чого ж нам в релігії нав*язують буть рабами. А особливо якщо релігія нав*язується силою та ще й в політ.інтересах то про що тут можна говорити. Скільки крові було пролити, щоб люди робили культ богу, можливо й видуманому. АЛе я не кажу й не натякаю на Христа. Я вірю,що він був на нашій планеті, змінив глобально багато чого, а точніше допоміг людям прокинуться, взнати хто вони є. МОжливо, таких як Ісус Христос було ще чимало, хто показував шлях істини і правди, особливо це потрібно в наш час..ой як потрібно. Все змінилось,і цінності, людськи відносини, все йде не до кращого.
Висновок: Релігії повчають, але якщо відноситись до них без фанатизму.
А щоб князь Володимир та вибрав мусульманство чи юдаїзм. Проковтнули б і цю пілюлю.
А ось князь Святослав Хоробрий до таких як Володимир звертався не інаше як: "Іду на ВИ" Аби ті що з И (ХрИст) не порушували світової гармонії. Символ И, до речі, ознака гермафродитности: ні совістИ, ані честИ, ану - геть назад!
от чим мені подобаються часи язичництва - це те, що люди знали сенс кожного слова і у кожне його надавали. Слово Райдуга - Ра(світло) ну тут як Рай, а дуга й так ясно. Слова більш по образах йшли, зараз багато втратили, але ж частинки букв несуть ще своє. Одне не подобається, що знищили язичництво насильницько. Я розумію якщо б люди самі відмовились від нього, було б друге діло. Але це ж звичайно було не в політ.інтересах.
При язичництві у суспільства була гармонія як фізична так і духовна. Навіть на прикладу козаків. Які ж вони були вмілі, 10 козаків могли перебить 500 чоловік,( їх навіть боялися,але ж потім розкололи єдність народу і закували навіки в кайдани різні ідеологічні). Звичайно ж захищаючи свою землю. Десь я читав, із теорій, що язичники(славьяни) не могли організувати свою державу, що з інша країна допомогла, а навіть прямо виставила правителя. Говорять що словьяни були нікчемні в такому. А тут я й думаю, навіщо добре-розвиненому народу своя країна якщо вони жили миром, вільно передвигалися, а в коментаріяї вище написано не приносили жертви богам(мясні) , а можливо й не їли м*ясо.
Тільки там є людяність, де є толерантне ставлення Віри до Віри. Кожна релігія має свої святині і нікому не дозволено їх зневажати.
Володимир же виганяв корінних людей аж на той світ... Вогнем і мечем, мечем і вогнем... ото добряк який був!
Тепер маєм – баптістів, еговістів, адвентистів, свідків 538 дня – вибірай собі релігію, молись і все по Біблії...
Тільки за своє забудь – бо то непрвильно! Ніззя!
Ну не люблю я Христа з дитинства. Тоді він мені вселяв страх, особливо на похоронах. Чи не так?
Мені до вподоби животворний дух предків, який дає силу й наснагу. Бо Він - Світло Дажбоже, Бог Слово!
Ось як ви це зрозумієте, тоді відчуєте, який нікчемний Христос і Єгова перед духом істнного Божого творіння. Світло і Світ - однокореневі! Ось де сила духу Творця, відчуваєте гармонію?
Ні? Тоді - учітеся, думайте, читайте!
MAPKI3o, от тільки козаків - православних лицарів не мішайте до своїх постулатів... не витримує ніякої критики...
козаки завжди були православними, утримували козацькі монастирі, на Січі стояла церква Покрови, а славний гетьман Сагайдачний, зокрема, особливо уславився не тільки лицарськими подвигами, а й палкою прихильністю до Православної Церкви...
Volodymyr, з Ваших коментів можна зробити висновок, що Ви добре знаєтесь на віруваннях та традиціях древніх слов'ян. В нашому місті є людина, яка хоче створити "Арсенал" де будуть зібрані стародавні та сучасні експонати декоративного та прикладного мистецтва, що стосуються життя та вірувань наших предків.
На цій світлині задокументовано зовсім не авто донецького крутого авторитета. Це авто слуги Божого – та не простого, а митрополита Донецького і Маріупольського (Московського, звичайно ж, патріархату)
привіт усім.християнство дало дуже великий позитивний поштовх для розвитку людства. усі розвинені держави це християнські держави. я не ідеалізую нічого, але майбутнє України - це порозуміння і співпраця усіх християнських конфесій. так між нами є багато богословських конфліктів і протиріч, але у головному ми маємо мати єдність, а у другорядному любов. і це наша відповідальність - знати що головне, а що другорядне.
MAPKI3o, є велика різниця між релігією та вірою. рклігія фокусується на зовнішніх речах:пишність літургії, пишність храму, обряди, церемонії; віра фокусується на внутрішньому: світогляд, цінності, мораль, відношення, мотиви.
Ваша цитата :"Таким образом, ересь — это новое учение, возникшее в рамках Церкви, но противоречащее ее традиционному богословию."
А далі самі ж дали комент :"так між нами є багато богословських конфліктів і протиріч"...
То ви єретик виходить.
Споконвічне прагнення євреїв якщо не правити світом, то бути в числі світових лідерів будь-якою ціною, знайшло відображення у світових релігіях. Наслідок - три світові релігії виникли на маленькому клаптику так званої "святої" землі.
Але якщо придивитися до цих релігій, нового у них, крім пристосуванства до єврейських реалій стародавніх релігійних течій та спробою їх переосмислити на свій лад, майже немає. Усвідомлюючи силу духовного впливу на людину, вони без особливих затруднень заволоділи світовими економічними важелями.
В чому й допомагає їм їхній бог - різновиди якого як цінності (християнські) були розкидані по всьому світу: нате вам ХрИста - віддайте взамін нам свою душу. Невже це важко збагнути, вникнувши в "святе" писання? Вибачайте за неточність, цитую по пам"яті деякі біблійні постулати: Я, господь, бог Ізраїлів, що устами своїми говорив був, а тепер руками своїми виконав: хто не зречеться батька свого і матері своєї, а також брата свого і сестру свою, той не може бути учнем (послідовником) моїм.
Не більше й не менше!
Щоб руським (давньоукраїнським - з Родня, Канева) духом геть і не пахло!
для христиан, которые верят в уникальность и абсолютную истинность учения Христа, любой выбор, любое отклонение является гибельной ошибкой. Именно поэтому апостол Петр говорит о «пагубных ересях», то есть разрушительных выборах (2 Пет. 2:1), а апостол Павел ставит «ереси» в один ряд с волшебством и идолослужением (Гал. 5:20). Следуя примеру апостолов, ранняя Церковь стала использовать этот термин для обозначения группы христиан, отколовшихся от церкви вследствие своей приверженности тому или иному неортодоксальному учению.
ересь-отступление от основ Христианства.
все три христианские конфессии исповедуют Никео-Цареградский символ веры и я в том числе, какой же я еретик или в чем моя ересь? расходимся мы больше в стилях служения и в обрядах.
На жаль, у мене під руками зараз немає Біблії. Але обіцяю: завтра приведу точну цитату з усіма посилками.
Але alex_r68 у чомусь має рацію: для хрістіан... любоє отклонєніє являєтся гібєльной ошибкой. Для решти - ні!
подивіться на Японію. два удари з океану і країна не може зібрати себе до купи і це не християнська країна і подивітся на інші християнські держави. для країн, які обирають щось інше це шлях у безодню
slavikf,
так, Алекс мабуть і мав таке на увазі, що інші країни з іншими релігіями ідуть у безодню.
Але ж у християнстві багато спільного з іншими релігіями. Можливо вони всі й пішли від однієї події, просто в різній інтерпритації. Або й навіть з появою на Землі різних духовних учителів. Тому важливо чому у них можна навчитися. А особливо в наш час до релігій потрібно відноситись ледь з недовірою, тому що за великі роки її всяк-так переписували, перероблювали, дописували і істинні рядки можна відшукати та зрозуміти не розумом чи знанням історії, а серцем.
alex_r68,
мене цікавить, ви працюєте в цервкі чи в якісь секті? Чи ви Олександре вивчаєте релігію? (задаю як людині, а не підшучую)
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]