kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева












Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > Smereka 

На Тернопольщине селяни две недели держат в осаде свинокомплекс

Тысячи свиней голодают на Тернопольщине. Подвоз кормов животным перекрыли люди, потому что им воняет. Свинокомплекс в городе Лановцы возмутил горожан на акцию протеста. Люди уже вторую неделю держат в осаде свинарник. 

Свиньи голодают, водители отдыхают. Сотни жителей Лановцов окружили свинарник со всех сторон и не пропускают машины с кормами. Люди и днем, и ночью блокируют въезды на свинокомплекс. Они обустроили на дороге полосу препятствий. Здесь есть бутылки с коктелями Молотова, длиннющий стол и, даже, колючие препятствия. Стоят по очереди, кушать варят под небом, греются в палатке. Тактика горожан проста – сморить свиней голодом.  Поросят посадили на диету, потому что все вокруг воняет их отходами. Борьбу с нежелательным соседом люди начали еще весной. Тогда владельцы свинокомплекса пообещали до зимы вывезти свиней, ферму закрыть. Но не сложилось. Такое пренебрежительное отношение к требованиям общества очень возмутило людей. "У них нет основных разрешительных документов на выбросы. Очень маленькое расстояние от свинокомплекса до населенного пункта – 10 метров, согласно законодательству расстояние должно быть не ближе 500 метров", - говорит пикетчик Олег Довгалюк. Представители аграрного предприятия просят людей дать им еще 9 месяцев на закрытие свинарника, потому что не имеют куда вывезти животных. У представителя агропредприятия, когда рассказывает о голоде в блокадном свинарнике, ком в горле. "Прекратился завоз кормов, рано или поздно мы дойдем до того - они уже на уменьшенном рационе стоят, вернее на минимальном, и рано или поздно они начнут гибнуть", - говорит директор агропредприятия Иван Хаблюк. Зато люди настроены решительно, блокаду не прекратят пока свинарник не закроют. И уже указывают новый адрес для свиней – Донецкая область, передовая АТО, мясная тушкованка для бойцов.
Больше читайте здесь: http://ru.tsn.ua/ukrayina/na-ternopolschine-selyani-dve-nedeli-derzhat-v-osade-svinokompleks-544778.html

Smereka

21 грудня 2015, 16:28

Теги статті:
ряба  
Голосів:
4
04

Всього коментарів: 3

Сторінка коментарів: 1
Smereka

22 грудня 2015, 11:59

IP: 78.111.189.xxx
Рейтинг: 1
Дивно, що нема коментів. Хіба в Каневі та районі не подібна проблема? Сморід і повне ігнорування людей.
GINKA

22 грудня 2015, 18:32

IP: 212.55.95.xxx
Рейтинг: 0
Думаю,що в Канівському районі ще гірша ситуація,але ,як писав Олександр Іванович Скорина ( тільки в темі про національний парк) народ у нас інший. В сусідніх селах-- Мошни, Яснозір"я, Софіївка живуть потомки козаків,а в Каневі тп районі якісь пройдисвіти в основному,які за копійку удавляться,продадуть свою землю,не подумавши про майбутнє, не скажуть тверде "ні" розповсюдженню забудов їхньої ряби, та й дороги перекрити спільною громадою не здатні,бо купка з чоловік 30-ти то замало для 25000- ного Канева. Всім байдуже! Керівництву теж байдуже,бо у них в думках тільки одне- як "відбити2 кошти за вибори та отримати ще від ряби
GINKA

22 грудня 2015, 18:44

IP: 212.55.95.xxx
Рейтинг: 0
Ще добавлю( ця інформація з презентацій М.Г.Чорного по нацпарку) -- у 1973 році подібна ситуація із свинофермами склалася в одному із штатів США( мабуть Огайо, або я помиляюсь), але та ситуація була визнана екологічною катастрофою на рівні уряду і вони дороги не перекривали,тому що уряд подбав про свій нарід. А в Україні навпаки поки що. Уряд дбає тільки про себе ,коханих олігархів.Яркий приклад бачимо у нашому районі --- косюк процвітає,а на нарід йому по великому рахунку,начхать.Поки всю артезіанську воду не висмокчуть--- будуть тут сидіти, або поки нарід не схаменеться та не вижене геть цю навалу. Але враховуючи що тут писалось про атб,те саме будуть вигавкувати і про рябу--- дешеве м"ясо,щоби вижити і для того робочі місця теж,щоби з голоду не померти. Але тут треба задуматись----- не на одній же їхній рябі світ білий клином зійшовся. Багато є альтернатив,но то все для тих,хто має той сильний козацький дух. А для інших сліпців, глупців -- то тільки "ваша ряба" та сепарське атб. Їжте ,не вдавіться,на "здоров"я"

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства

Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні

Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком

Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей

У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників

СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

святослав

Гопак [1]

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"