Всього коментарів: 13 Сторінка коментарів: 1 tma 7 березня 2014, 13:15IP: 194.116.170.xxx Рейтинг: 0 Та да ... :-)
Еще и к нам своих засланных казачков внедряли, нет на них креста. Ильина и Саламатина.
Так эти внедренные "подлецы" и у нас сплошные диверсии делали против нашей армии.
Хорошо, что новая власть вскрыла этот гнойник! Слава Украине! slavikf 8 березня 2014, 09:27IP: 176.67.9.xxx Рейтинг: 0 Шановна marykate , ви навмисне поставили дві "с" в слові "асс"?
Справа в тім, що французькі "as" та "ass" мають дещо різні значення marykate 8 березня 2014, 09:57IP: 46.247.170.xxx Рейтинг: 0 лучше было бы АСс--2 в одном.а по-английски ASS --понятно.. slavikf 8 березня 2014, 10:23IP: 176.67.9.xxx Рейтинг: 0 marykate, наскільки я розумію, французьке та англійске слово "ass" значенням не відрізняється. То ви навмисне це зробили?
P.S. накиньте на себе що-небудь, ато відволікаєmarykate 8 березня 2014, 10:51IP: 46.247.170.xxx Рейтинг: 0 навмисно...А по теме сказать можете???? slavikf 8 березня 2014, 11:03IP: 176.67.9.xxx Рейтинг: 0 marykate, для початку діалогу я маю зрозуміти посил. При можливості опрацюю та відповімmarykate 8 березня 2014, 11:46IP: 46.247.170.xxx Рейтинг: 0 Уважаемый slavikf, если название темы и сама тема Вам не понятна ,как и непонятен ролик из YouTube ,Я даю Вам полное право ее УДАЛИТь. slavikf 8 березня 2014, 20:11IP: 37.139.178.xxx Рейтинг: 0 marykate, осилив поданий матеріал. Що я можу сказати? Черговий фільм із серії теорій заговору. Версія має таке ж право на життя як і на забуття. І досі не зрозумів іннуендо в назві та месадж в ціломуmarykate 8 березня 2014, 22:44IP: 46.247.170.xxx Рейтинг: 0 Ну что я могу сказать,тогда читайте "Русские Народные Сказки",..спокойной ночи.. slavikf 9 березня 2014, 01:05IP: 37.139.178.xxx Рейтинг: 0 "Странная девочка", - подумал Бонифаций и пошёл дальше. volcitca 9 березня 2014, 01:26IP: 176.67.29.xxx Рейтинг: -1 slavikf,
я вот думаю, ущипнуть тебя еще раз?
volcitca 9 березня 2014, 01:38IP: 176.67.29.xxx Рейтинг: -1 slavikf, или добровольно спать пойдешь?;)святослав 9 березня 2014, 01:39IP: 95.135.9.xxx Рейтинг: 0 :)
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Нові теми:
Кропивницький військовий госпіталь отримав допомогу від Канівської громади На Черкащині родина веде господарство на хуторі серед лісу Канів отримав черговий гуманітарний вантаж від німецького міста-побратима У Каневі надали землю для будівництва греко‐католицького храму Як живе Канівська громада на Черкащині: Шевченко, Дніпро, туризм і життя громади під час війни Напроти автовокзалу у Каневі встановили рамку-розпилювач води Масована атака РФ у ніч з 1 на 2 липня 2026 року — це черговий тяжкий воєнний злочин . Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком
Популярні за тиждень: Кропивницький військовий госпіталь отримав допомогу від Канівської громади [0] Про що зараз спілкуються:
slavikf Про яку ділянку мова, який бюджет будівництва і хто донор?У Каневі надали землю для будівництва греко‐католицького храму [1]WayBe Вражаюче фото до статті, прямо все є - і Тарас, і собор, і гес, все! Як живе Канівська громада на Черкащині: Шевченко, Дніпро, туризм і життя громади під час війни [1]sevas_ua Продано!Продам пральну машину Samsung 3.5кг.2500 грн. [1]sevas_ua Квартира уже здана.Здам квартиру на довготривалий термін [1]святослав Гопак [1]Олександр Скорина Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь] Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]святослав Корупція на чонгарських мінах закінчується тим,
Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]rod ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.Звички воєнного часу [8]Олександр Скорина WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь] Звички воєнного часу [8]WayBe Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий.
Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь] Звички воєнного часу [8]
Активні оголошення:
Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення
Розділи новин: З блогів Міські новини Регіональні новини Цікавинка Влада Податкова Спорт Шевченко Історія Кримінал Спортивні новини Новини Анонси Районні новини Новини району Вибори Політика Флейм Віка Космос www.kaniv.net Video Розповіді Видання Міські новини, екологія Нещасний випадок Статистика Мистецтво Долі людські Транспорт Війна Політика, канів Цікавинка регіональна Історія, Свято Обговорення Дніпрова зірка Бизнес Історія, політика Сміх тай годі! Наука Пожежа Криминал демократія і авторитаризм права людини Обхохочешься блин Карти Розваги Милосердя Обласні новини Недільна школа Міські новини, КУКіМ Міські новини, зустріч з міським головою Пенсійний фонд Новини ринку Екологія Торренты Канівщина,затримано, крадій, ліс Центр Молодіжних Ініціатив Телекомунікації Бізнес чат, чам фото