kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > Володимир 

Влада зацікавлена у тому, щоб ВО «Свобода» сприймали як антисемітів?

 

Київ – Асоціація єврейських організацій та общин України наголошує: немає підстав стверджувати, що в країні наростає антисемітизм. Просто чинна влада залякує громадян та міжнародну спільноту тим, що в Україні з’явився «неонацизм», щоб дискредитувати опозицію. 

 

Влада накидає на опозицію ярлики «фашисти» й «антисеміти», щоб нав’язати громадянам безальтернативні вибори. Цей прийом багато разів використовувався політичними силами, які не хотіли йти з влади, але не мали чим похвалитися перед власним народом. Вперше з часів незалежності «влада зацікавлена в тому, щоб було більше випадків антисемітизму». Влада хоче підійти до виборів, нав’язавши суспільству модель: «ми такі, які є, але ті, хто протистоять нам, – фашисти і антисеміти», наголосив в ефірі програми «Ми разом» голова Асоціації єврейських організацій та общин України Йосип Зісельc. Тому Асоціація єврейських організацій та общин України звертатиметься до США з поданням, у якому висловить свою незгоду з тим, що Україну включено до переліку держав, де наростає антисемітизм.

Йосип Зісельс наголошує, що в Україні є прояви ксенофобії й антисемітизму, але моніторинг демонструє, що є тенденція до зменшення їхньої кількості. До того ж ситуація в Україні не є такою загрозливою, як в Росії, де з 2007 року на ґрунті расизму та ксенофобії було убито 160 людей. В Україні з 2006 року експерти нарахували 13 жертв расизму, повідомив Радіо Свобода член Генеральної ради Євразійського єврейського конгресу, керівник програми моніторингу та аналізу проявів ксенофобії Конгресу національних громад України В’ячеслав Ліхачов.

Представники єврейської спільноти України наголошують, що штучне розпалювання національної ворожнечі та антисемітизму є дуже небезпечним. Проблема України, наголошують експерти, у тому, що громадяни є «дуже толерантними до нетолерантності».

В Україні є націонал-радикали, і вперше партія такого спрямування потрапила до парламенту, однак офіційні ресурси ВО «Свобода» та офіційні виступи лідерів цієї партії не містять антисемітської риторики, наголошує Йосип Зісельс. На його думку, влада, розігруючи карту «антифашизму» та «антисемітизму», є небезпечнішою для суспільства, аніж праворадикальне ВО «Свобода».

«Схема, коли всю опозицію намагаються представити як «фашистів», – це небезпечна спекуляція. У чому небезпека? Якщо ми весь час описуємо якусь групу людей як агресивних фашистів, а цієї агресії не відбувається, а ми чекаємо побачити цю агресію по телебаченню, то тоді цих людей провокують на цю агресію. Це небезпечно для суспільства, це небезпечно для самої влади», – сказав Радіо Свобода В’ячеслав Ліхачов. 

Володимир

28 травня 2013, 18:50

Теги статті:
Свобода   антисеміт  
Голосів:
5
23

Всього коментарів: 2

Сторінка коментарів: 1
Олекса

28 травня 2013, 23:33

IP: 176.67.9.xxx
Рейтинг: -1
"Партія регіонів організовує брудні провокації проти української опозиції. Цього разу – в Брюсселі"...

.."висловлювання Л.Кожари про те, що, мовляв, якщо "Свобода" порушить закон, її притягнуть до суду, взагалі виглядають кумедно. Втім, міністр фактично підтвердив усій Європі, що до цього часу свободівці не порушували законодавства України, зокрема про захист прав людини незалежно від національности й віросповідання...
it-kanev
29 травня 2013, 09:50

IP: 10.65.81.xxx
Рейтинг: 0

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Гопак

«Відкривай та пізнавай український рідний край»: Канів став частиною всеукраїнського проєкту

У Каневі зросла вартість квитків на міські та окремі приміські автобусні маршрути

Звички воєнного часу

Вартість проїзду знову “злітає”: скільки коштує виїхати з Києва

У Степанецькій громаді зустріли звільненого з ворожого полону Дениса Бібіка

Російську ракету та 21 безпілотники знешкодили оборонці на Черкащині

Популярні за тиждень:

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді [0]

Про що зараз спілкуються:

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

slavikf
Гумка входить до складу MRE як засіб гігієни ротової порождини і навіть зняття стресу. Далі читати просто не став.
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Травень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"