Розумію, що мало хто подивиться передачу, вона довга, та хочу сказати пару слів про обговорюване.
Нажаль, окремі політики намагаються напрацювати собі рейтинг на протистоянні українців, думаючи лише про піар та свій політичний капітал.
Сподобалося, як сказав Ярослав Грицак, що героїчна історія - то найбільша отрута, яку виробляє людський мозок. Думайте, героїзатори, до чого штовхаєте людей.
Сталин знал как: одних заслать в сибирь, а особо буйных расстрелять. Лучше еще никто не придумал.
В Каневе молодеж умирает и никому нет дела, зато "Ленин говорил, что смерть одного трагедия, а тысячи - статистика." Даже если он это говорил, то звучит разумно если вдуматься. Сейчас смерть одного никого не волнует - ждем когда совсем жо*** будет.
У вас под носом работы немеренно, так нет нужно заниматься переписыванием истории, а "мир пусть подождет".
зачем обьединять не обьединяемое,зачем разделять,минус и плюс..Галичина,дорогие УКРАИНЦЫ никогда не была УКРАИНОЙ...запомните это...ни одного дня до 1939 года....
Назви Мала і Велика Русь виникли задовго до того, як на землях сучасної Росії сформувалась єдина держава. Їх започаткували галицько-волинські князі, ініціювавши створення власної митрополії в межах колишньої загальноруської (близько 1303 р.). Цей феномен був осмислений візантійськими ієрархами як виділення зі складу «Великої Русі» (у грецькій огласовці — Росії), що охоплювала 19 єпархій, «Малої Русі», в складі галицької, холмської, перемишльської, володимиро-волинської, луцької та туровської єпископій (тобто Галичини, Волині й Турово-Пінщини). Попри всю ефемерність цього новотвору, запроваджена греками термінологія прижилась на місцевому ґрунті, потрапивши й до світської титулатури: останній галицько-волинський володар Юрій-Болеслав II у 30-х рр. XIV ст. іменував себе «князем усієї Малої Русі»; «королем Ляхії та Малої Русі» називали польського короля Казимира, котрий поширив свій політичний контроль на значну частку володінь Юрія-Болеслава.
У Німеччині кого тільки нема і земель неміряно,а не цькують один одного,розуміються.Кепкують іноді,не без того,але і мова одна і без взаємних образ.Мені здається порозуміння в суспільстві залежить від загального рівня культури.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]