kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > Олекса 

Брудні технології запущено..

 

 

Сич Олександр Максимович

 

Брутальний випадок в Івано-Франківську, коли проти явного фаворита виборчих змагань, голови облради свободівця Сича Олександра Максимовича  висунули людину, яка напередодні виборів змінила своє ім'я на "Олександр Сич", свідчить, що це одна з технологій, яку влада масово застосовуватиме проти опозиційних кандидатів. Про це 10 серпня заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, коментуючи реєстрацію в ЦВК кандидата-клона "Олександра Сича". 

Олег Тягнибок заявив: "У цій ситуації дивує: як ЦВК зареєструвала кандидата, котрий не лише вказав однакову зі справжнім Олександром Сичем партійність, але й нахабно подав як власну передвиборчу програму до ЦВК програму ВО "Свобода" "Своя влада – Своя власність – Своя гідність на СВОїй, БОгом ДАній землі".

Ситуація з клоном Олександра Сича свідчить, що влада не може й не буде відкрито та чесно конкурувати з єдиними кандидатами від опозиції. Бо їй насправді немає чим похвалитися, окрім дорогих телевізійних роликів про брехливе "покращення", "подолання руїни", "стабільність" та іншу маячню.

Розуміючи, що на Західній, Центральній та Північній Україні в кандидата, який іде від Партії регіонів, – нульові шанси чесно отримати депутатський мандат на мажоритарних округах, "регіонали" робитимуть все, щоби дискредитувати опозиційних кандидатів. Альтернативою опозиціонерам виставлятимуть так званих "незалежних" кандидатів-гречкосіїв, котрі для свого псевдоблагодійництва уже отримали значні бюджетні преференції. Вони ж натомість зобов'язалися приєднатися до Партії регіонів у наступному парламенті, щоби остаточно закріпити владу донецького кримінально-олігархічного клану.

Зрозуміло, що на цих виборах конкуруватимуть лише 2 політичних табори. Антиукраїнський провладний табір Партії регіонів зі своїми молодшими партнерами – "регіоналами" у червоному – КПУ та псевдоновими і під вибори реанімованими політичними проектами, мета яких – відтягнути голоси опозиції, стоятиме проти проукраїнського табору політичних сил, що об'єдналися проти режиму в Комітеті опору диктатурі і йдуть на вибори двома колонами: ВО "Батьківщина" і ВО "Свобода". Третього табору в парламенті наступного скликання не буде. Усі "нові", "перспективні", "незалежні" опиняться в антиукраїнському таборі партії влади.

"Свобода", звісно, подаватиме до суду із вимогою притягнути до відповідальності аферистів, які, грубо порушуючи виборче законодавство та інші закони України, клонами-тушками йдуть на вибори. Сподіваємося, що суд побачить очевидні порушення закону в діях висуванців, котрі перед виборами змінили свої імена, і зніме їх із реєстрації. Водночас ми розуміємо, що українське суспільство вже навчилося відрізняти політиків від шахраїв. Тому ця брутальна й ница технологія клонування результатів не дасть".
Прес-служба ВО "Свобода"

 В Івано-Франківську режим висунув проти кандидата-свободівця Олександра Сича самозванця "Олександра Сича". Заява прес-служби Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"

Олекса

10 серпня 2012, 11:57

Теги статті:
Вибори  
Голосів:
2
11

Всього коментарів: 2

Сторінка коментарів: 1
azk777

10 серпня 2012, 14:16

IP: 91.124.149.xxx
Рейтинг: -1
Влада, влада нах#й вона нада?
vogel

12 серпня 2012, 11:58

IP: 178.216.122.xxx
Рейтинг: 2
У ПР ні гідності,ні совісті,ні проблесків розуму-тільки тупість,наглючість,непереборна жага до бабла.Методи нагадують ленінські(главное обосрать,пусть попробуют потом отмыться).цитата.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою

Кожен знає свою роль.

1-ша окрема важка механізована Сіверська бригада – це не просто бойовий підрозділ з історією.

У важкі часи ми або опускаємо руки, або закочуємо рукава та беремося до справи.

СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему

У цих поглядах – спокійна мрія про мир, про родини, про вільну Україну.

СТАЛЕВИЙ НЕРВ «ШКВАЛА»

Твоє завтра залежить від твого вибору сьогодні.

Закон має захищати тих, хто не може захистити себе сам

Обличчя різних поколінь.

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

Цімо Sіла
Хоч вірте, хоч не вірте, а 13 лютого 2022 року ми зробили цей колаж Зеленському, де він образно і виразно перемагає путіна та розмістили його на неофіційному чаті президента. Він Він тримає марк.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [2]

SKI
WayBe, хто зна, може, це найкраще фото. Дещо бентежить наявнiсть дворiчного сина.
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe
побачила б ця дівчинка своє фото в новині - офігіла б
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Грудень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"